Bayan Marvel Star, Harry Styles’ın MCU’ya Katılmasına Tepki Verdi

Ev film Haberleri Bayan Marvel Star, Harry Styles’ın MCU’ya Katılmasına Tepki Verdi MCU hakkındaki açık sözlü görüşleri ile tanınan Iman Vellani, izleyicilerin Harry Styles’ın seriye geri dönmesini bekleyip bekleyemeyeceğini değerlendirdi. yıldızı Iman Vellani Bayan Marvel (ve ünlü bir çizgi roman hikayeleri hayranı), izleyicilerin Harry Styles’ın MCU’ya dönmesini bekleyip bekleyemeyeceğini ele aldı. Eski One Direction baş […]

Bayan Marvel Star, Harry Styles’ın MCU’ya Katılmasına Tepki Verdi

MCU hakkındaki açık sözlü görüşleri ile tanınan Iman Vellani, izleyicilerin Harry Styles’ın seriye geri dönmesini bekleyip bekleyemeyeceğini değerlendirdi.


yıldızı Iman Vellani Bayan Marvel (ve ünlü bir çizgi roman hikayeleri hayranı), izleyicilerin Harry Styles’ın MCU’ya dönmesini bekleyip bekleyemeyeceğini ele aldı. Eski One Direction baş şarkıcısı, franchise çıkışını orta kredi sahnesinde yaptı. Ebediler 2021’de, Pip the Troll rolünde Seth Rogen’in eşlik ettiği Eros oynuyor. Çizgi romanlarda Eros, Starfox adıyla da anılır, diğer insanların duygularını kontrol etme gücüne sahiptir ve süper kötü adam Thanos’un biyolojik kardeşidir.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

için yapılan bir röportajda İlişkili basın, Vellani, Styles’ın seriye olası bir dönüşü hakkında spekülasyon yapması istendiğinde alışılmadık bir şekilde kararsızdı. İlk oyunculuğuna 2022 Disney+ orijinal dizisinde Kamala Khan rolüyle başlayan yirmi yaşındaki yıldız, MCU’nun yaratıcı karar verme süreciyle ilgili sesli görüşleriyle tanındı. Ancak, Styles süper kahramanının geri dönüşü konusunda, görünüşe göre çıkış yapan rolü, ona Kevin Feige’in planlarının iç yüzünü henüz vermemiş.

“Bu konuda kendimi çok tuhaf hissediyorum. Bilmiyorum. Bu tuhaf. Acaba onun karakteriyle bir şeyler mi yapacaklar yoksa sırf sırf karakter olsun diye onunla alay mı edecekler gerçekten merak ediyorum. Çünkü Chloe’yi tanıyorum.” Zhao büyük bir Harry Styles hayranı… ama o zaman MCU fandomundaki tüm Harry Styles fandomuna sahipsin. Bu ne kadar kaotik olurdu?!”

İlgili: Marvel Sonunda Kredi Sonrası Saplantısını Kırıyor mu?


Eros, Gelecekteki MCU Hikayesine Nasıl Sığabilir?

Ebediler Eros Starfox Harry Styles

Süper kısa kamera hücresine rağmen, Styles’ın kredinin ortasında görünmesi Ebediler sadece ünlü statüsü için değil, aynı zamanda sahnenin Thanos’u nasıl andığını ve kardeşlik bağlarını açıkça ortaya koyduğu için büyük ilgi uyandırdı. Eros, merhum Mad Titan ile hiçbir fiziksel benzerliği paylaşmıyor gibi görünse de, biyolojisinin basit gerçeği, izleyicilerin Thanos’un her ikisinde de yapabileceğini gördüğü her şeye en azından eşit bir güç seviyesi anlamına gelir. Sonsuzluk Savaşı ve oyunsonu. Eros’un çizgi romanlarda hem İntikamcılar’ın hem de Karanlık Muhafızların bir üyesi olduğu düşünüldüğünde, bu onu potansiyel bir joker kart olarak konumlandırıyor. Kang Hanedanı. Dahası, Fatih Kang söz konusu olduğunda zaman yolculuğunun sık sık kullanılması göz önüne alındığında, Eros kendisini soykırımcı kardeşiyle Kang’ın manipülasyonunun alternatif bir zaman çizelgesinde yüz yüze bulabilir.

Iman Vellani’nin MCU Görüşlerinin Tam Tarihi

Captain Marvel 2 Bayan Marvel Monica Rambeau

Vellani, şovunun yapımından önce, Ms. Marvel çizgi romanlarının ortak yazarı Sana Amanat’a önceki tüm MCU filmleri için bir geri bildirim listesi gönderdi. Vellani daha önce de iddiaya itiraz etmişti. Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange616, Marvel Comics evreni için uzun süredir kabul edilen tanım olduğundan, serinin ana evreninin ‘Earth-616’ olarak adlandırıldığını. Vellani, MCU’nun (çoğunlukla) Dünya-199999 evreninde geçtiğini savunuyor. Vellani, MCU’nun perde arkası yönleriyle de dalga geçti, örneğin, Marvel patronu Feige’e potansiyel spoiler konusunda ünlü münasebetsiz Tom Holland’dan daha sıkı kalacağına dair söz vermek gibi.

Vellani, keşfinden bu yana yalnızca gürültülü ve gururlu bir Marvel süper hayranı olmakla kalmadı (liseden yeni mezun olan ilk Müslüman-Amerikalı süper kahraman olarak rol aldı). Ayrıca, nefret dolu azınlıkların eleştiri bombardımanı kampanyalarına ilişkin farkındalığını kabul etmekten de mutlu olmuştur. Bayan Marvel ama diğer projeler gibi Dişi Hulk, ancak bu tür çabalar onu rahatsız etmiyor. MCU’nun geleceği her yeni yapımla, özellikle de yaklaşan Kaptan Marvel devam filmi Harikalar (Brie Larson, Vellani ve Teyonah Parris’in oynadığı), Vellani’nin tavrının onu her türden Marvel hayranı için bir rol model olarak tutacağı kesin.

Sonraki: Karınca Adam 3, Ms. Marvel’ın Parlak Scott Lang Podcast Gag’ını Ödemeli

Kaynak: İlişkili basın

Anahtar Yayın Tarihi

  • Kaptan Marvel 2 <a href=film logosu” src=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2020/04/Captain-Marvel-2-movie-logo.jpg”/>
    Harikalar / Kaptan Marvel 2

Teknory