Son Zack Snyder Komplosu, ‘Yıldız Savaşları’ Devam Filmleri İçin Ona Kredi Veriyor

Warner Bros aracılığıyla teslim etmek zorundasın zack snyderİnternetin yarısı “Zack Snyder plandır” sözünü ironik bir memeden başka bir şey olarak görmese bile, yüce liderlerini her fırsatta abartmaktan başka hiçbir şeyi sevmeyen en sadık fanatikleri. Komplo teorileri de kurs için eşittir ve sonuncusu gerçek bir sersemliktir. James Gunn’ın büyük bir duyuru yaptığında SnyderVerse yaratıcısının gök gürültüsünü […]

Son Zack Snyder Komplosu, ‘Yıldız Savaşları’ Devam Filmleri İçin Ona Kredi Veriyor

Warner Bros aracılığıyla

teslim etmek zorundasın zack snyderİnternetin yarısı “Zack Snyder plandır” sözünü ironik bir memeden başka bir şey olarak görmese bile, yüce liderlerini her fırsatta abartmaktan başka hiçbir şeyi sevmeyen en sadık fanatikleri. Komplo teorileri de kurs için eşittir ve sonuncusu gerçek bir sersemliktir.

James Gunn’ın büyük bir duyuru yaptığında SnyderVerse yaratıcısının gök gürültüsünü çalmak için kasıtlı olarak yolundan çıktığı gevezelikten yeni çıkmışken, DC Studios’un şu anki CEO’sunun bunun dışında kaldığını bilmek en azından canlandırıcı. Bunun yerine, tüm ten renginin olduğu önerildi. Yıldız Savaşları devam filmi üçlemesi zihninden doğdu bekçi Ve 300 müdür.

En ufak bir savunma ipucu olarak, Netflix’in yaklaşmakta olan bilim kurgu gişe rekorları kıran filminin olduğu iyi bilinen bir gerçektir. Asi Ay aslen hayata on yıl önce bir olarak başladı Yıldız Savaşları yan ürün Akira Kurosawa’ya borçlu yedi samurayve son ürün, çok çok uzaklardaki bir galakside geçen bir Zack Snyder filminin neye benzeyeceğinden çok da farklı olmayacaktır.

Tahmin edebileceğiniz gibi, iddia Güç Uyanıyor, Son JediVe Skywalker’ın YükselişiDaisy Ridley yepyeni bir uzun metrajlı kaçışta Rey olarak geri döndüğünde tekrar ele alınacak olan ana anlatı ana hatları, kolayca açıklansa da Snyder’ın şimdiden bir tepki yağmuruna kapı açmasına bağlanabilir. not ederek uzaklaşmak Asi Ay her zaman temelde yedi samuray bir kadın kahramanla.

Teknory