Bayan Marvel yeni Iron Man, Iman Vellani ise Robert Downey Jr.

Marvel Studios’un The Marvels filminin sonu, Iman Vellani’nin şirketleri için bir sonraki büyük şey olduğunu gösteriyor. O zamandan beri Yenilmezler: OyunsonuMarvel Studios, şirketi bir sonraki aşamaya taşıyacak birini arıyor. Iron Man öldü, Kaptan Amerika yaşlı ve Thor lider tipi değil. Yıllar geçtikçe birçok karakter popüler hale geldi. Ancak hiçbiri meşaleyi taşıyacak donanıma sahip değildi. Başından […]

Bayan Marvel yeni Iron Man, Iman Vellani ise Robert Downey Jr.

Marvel Studios’un The Marvels filminin sonu, Iman Vellani’nin şirketleri için bir sonraki büyük şey olduğunu gösteriyor.

O zamandan beri Yenilmezler: OyunsonuMarvel Studios, şirketi bir sonraki aşamaya taşıyacak birini arıyor. Iron Man öldü, Kaptan Amerika yaşlı ve Thor lider tipi değil. Yıllar geçtikçe birçok karakter popüler hale geldi. Ancak hiçbiri meşaleyi taşıyacak donanıma sahip değildi. Başından beri bir plan varmış gibi görünüyor. Kamala Khan süper kahraman lideri olacak ve Iman Vellani serinin yüzü olacak.

Iman Vellani MCU’nun yeni Robert Downey Jr.’ı

Marvel Sinematik Evreni başladığında Robert Downey Jr. tam da evrenin ihtiyaç duyduğu şeydi. RDJ, Tony Stark’ın olduğu her şeyi özetleyen tanınmış bir yüzdü. Karizmatik, kendinden emin ve ne kadar iyi olduğunu biliyordu. Ayrıca çok fazla beklentinin olmaması da yardımcı oldu Demir AdamIman Vellani Kamala Khan için de aynı.

Iman Vellani, Kamala Khan rolünü üstlenmeden önce bir çizgi roman hayranıydı. Özellikle konu Bayan Marvel’a gelince. Kamala, Marvel Comics’te bir diziye manşet olan ilk Müslüman süper kahramandı. İman Müslüman olduğundan bundan gurur duyuyordu. Bu onu Kamala olarak cosplay yapmaya ve fandomunu vurgulayan videolar yapmaya yöneltti. Marvel Studios bunu fark etti ve gerisi tarih oldu.

İman baskı yaptığında alçakgönüllü ve minnettar kalır. Bu, hayranların yıldızlarından beklediği her şeyi bünyesinde barındırıyor. Verilen fırsattan habersiz olmayan biri.

Ayrıca kaynak materyali bilmesi ve Kamala’yı daha iyi bir karakter yapmaktan başka bir şey istememesi de yardımcı oluyor. İlk kez yazmaya başlamasına şaşmamak gerek (Bayan Marvel: Yeni Mutant) çok iyi oldu. Karakteri seviyor ve şirket sahip olduklarını anlıyor.

UYARI! ÖNÜMÜZDEKİ HARİKALAR İÇİN SPOİLER

(LR): Marvel Studios’un THE MARVELS filminde Bayan Marvel/Kamala Khan rolünde Iman Vellani, Kaptan Marvel/Carol Danvers rolünde Brie Larson ve Kaptan Monica Rambeau rolünde Teyonah Parris. Laura Radford’un fotoğrafı. © 2023 MARVEL.

Bayan Marvel yeni Iron Man’dir

Sonunda HarikalarKamala Khan, Kate Bishop’un evine gelir. Kamala tıpkı Nick Fury’nin yaptığı gibi karanlıkta oturuyor Demir Adam. Bu sefer sahne Iman’ın karakterine göre tasarlandı.

Öncelikle Kamala, Kate Bishop’u işe alırken daha şakacı davrandı. Bu onun şakacı kişiliğine katkıda bulundu. O anda Kamala’nın ciddileşmesi mantıklı olmazdı. İkincisi, Kamala herhangi bir takımı işe almak yerine Kate Bishop’un genç süper kahramanlardan oluşan bir takıma katılmasını istiyor. Bu Genç Yenilmezler’in başlangıcı gibi görünüyor.

Bu sahne, Marvel’ın Kamala’yı bir sonraki Avengers projesinin lideri yapmasına izin verdiğinin bir işaretiydi. Hayranlar bir sonraki Avengers liderinin Sam Wilson olacağını düşünmüş olabilir ama bu daha iyi. Kamala’dan daha popüler çok fazla kahraman yok. Ve eğer MCU gelişmeye devam edecekse, iyi bilinen ve kârlı bir karaktere ihtiyaçları var. Ve ne kadar talihsiz olsa da Sam Wilson öyle değil.

Sam Wilson’ı sırf Kaptan Amerika olduğu için kullanmak hata olurdu. Bilet satışları ve yayınları sağlamak için popüler bir çizgi roman adından daha fazlası gerekir. Bunun yerine, dizginleri ele almak ve Marvel’ı vaat edilen topraklara götürmek için sevilen bir aktrisin canlandırdığı karaktere gidin.

Bunun işe yarayıp yaramayacağını görmek için Bam Smack Pow’u takip etmeye devam edin.

Teknory