Beats Studio Buds Amazon’da satışta: Bu kablosuz kulaklıklarda 50 ABD doları tasarruf edin

50 $ TASARRUF EDİN: The Beats Studio Tomurcukları(Yeni bir sekmede açılır) kablosuz kulaklıklar 14 Mart’tan itibaren Amazon’da 99,95 dolara satılıyor. Yeni bir çift kablosuz kulaklık arıyorsunuz, ancak bir kolunuzu ve bir bacağınızı harcamak istemiyor musunuz? AirPod’lar şehirdeki tek oyun değil. Aslında, onun yerine kapmanız iyi olur ve ses kalitesinden ödün vermek zorunda kalmayacağınız renkli bir […]

Beats Studio Buds Amazon’da satışta: Bu kablosuz kulaklıklarda 50 ABD doları tasarruf edin

50 $ TASARRUF EDİN: The Beats Studio Tomurcukları(Yeni bir sekmede açılır) kablosuz kulaklıklar 14 Mart’tan itibaren Amazon’da 99,95 dolara satılıyor.


Yeni bir çift kablosuz kulaklık arıyorsunuz, ancak bir kolunuzu ve bir bacağınızı harcamak istemiyor musunuz? AirPod’lar şehirdeki tek oyun değil. Aslında, onun yerine kapmanız iyi olur ve ses kalitesinden ödün vermek zorunda kalmayacağınız renkli bir kuzenleri vardır.

Bir çift renkli Beats Studio Buds ile Apple kulaklık ailesine ucuza katılabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır). 14 Nisan itibariyle Amazon’da 99,95 $’a satılıyorlar, bu da normal fiyatı olan 149,95 $’dan 50 $ daha düşük. Bu %33 indirim ve Aralık ayında 89.95$’a düştüğünde gördüğümüz en düşük fiyata yakın. Siyah, beyaz, kırmızı, ay grisi, pembe ve okyanus mavisi renkleri mevcuttur.

Mashable muhabiri Alex Perry’ye göre Beats Studio Buds, “Apple’ın giriş seviyesi AirPod’larını utandırdı.” Bu bütçe dostu alternatif için büyük övgü ama masaya getirdikleri şey bunu doğruluyor. AirPods Pro’da bulacağınız H1 çipinin aynısına sahipler ve tek bir şarjla 8 saate kadar dinleme süresi sağlıyorlar.

Bu cesur tomurcuklar ayrıca, AirPods Pro’nun sunduklarıyla birlikte size aktif gürültü engelleme sağlar, ancak iyi bilinen bembeyaz kulaklıklar bu açıdan biraz daha iyidir. Size mükemmel ses sağlayan eğlenceli, renkli ve uygun fiyatlı bir şey istiyorsanız, Beats Studio Buds mükemmel bir seçimdir.

Teknory