Galaxy Watch 5 LTE, Prime Day’den sadece 249,99 $ daha ucuz

Kris Carlon / Android Yetkilisi Bu sadece Prime Day’den daha iyi bir fiyat değil, aynı zamanda oldukça popüler olan giyilebilir cihazın bu modelinde tüm zamanların en düşük fiyatı. Akıllı saatin her üç stilinde de %31’lik fiyat düşüşü mevcut. Samsung Galaxy Watch 5 (44 mm, LTE) Samsung Galaxy Watch 5 (44 mm, LTE) İnce yükseltmeler büyük […]

Galaxy Watch 5 LTE, Prime Day’den sadece 249,99 $ daha ucuz

Kris Carlon / Android Yetkilisi

Bu sadece Prime Day’den daha iyi bir fiyat değil, aynı zamanda oldukça popüler olan giyilebilir cihazın bu modelinde tüm zamanların en düşük fiyatı. Akıllı saatin her üç stilinde de %31’lik fiyat düşüşü mevcut.

Samsung Galaxy Watch 5 (44 mm, LTE)Samsung Galaxy Watch 5 (44 mm, LTE)
AA Tavsiye Edilir

Samsung Galaxy Watch 5 (44 mm, LTE)

İnce yükseltmeler büyük fark yaratır

Galaxy Watch 5 akıllı saat, önceki modele göre daha büyük bir pil, daha sağlam bir gövde ve daha rahat bir uyum sunuyor. Google Asistan ve Google Haritalar navigasyonunu desteklerken, vücut kompozisyonu monitörü, cilt sıcaklığı sensörü ve geliştirilmiş uyku takibi etkileyici bir sağlık takip ürünü haline geliyor.

Galaxy Watch 5, tek şarjla iki güne kadar dayanan etkileyici bir pil ömrüne sahiptir ve bu da onu hem günlük aktiviteler hem de sağlık takibi için güvenilir bir yol arkadaşı haline getirir. Cihaz, vücut kompozisyonu monitörü, cilt sıcaklığı sensörü ve gelişmiş uyku izleme özellikleriyle donatılmıştır. Gücünü Samsung Exynos W920 Çift çekirdekli 1,18 GHz işlemciden, 1,5 GB RAM ve 16 GB dahili depolamadan alıyor. Android telefonlarla sorunsuz bir şekilde eşleşir, ancak Samsung telefon kullanıcıları ek ayrıcalıklı özelliklerden faydalanacaktır.

Bu Galaxy Watch 5 fırsatı bir hafta veya bir saat sürebilir, bu yüzden kaçırmayın. Kendiniz kontrol etmek için yukarıdaki widget’a basın.

Galaxy Watch 5 LTE, Prime Day’den sadece 249,99 $ daha ucuz

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow