Best Buy Drops Nedir? İşte bu yüzden en iyi tatil alışverişi tüyolarından biri

TL;DR: Yeni En İyi Satın Alma Damlaları Best Buy uygulamasındaki sekme size yaklaşan yeni ürünler, sınırlı sayıda sürümler ve tatil öncesinde yüksek profilli ürünlerdeki büyük indirimler hakkında bilgi verir. Alışveriş söz konusu olduğunda, kıtlık zihniyeti, ihtiyacınız olmayan bir şeyi satın almanıza her zaman izin veren bir arkadaşınız kadar ikna edicidir. Bu nedenle, site genelindeki bir […]

Best Buy Drops Nedir?  İşte bu yüzden en iyi tatil alışverişi tüyolarından biri

TL;DR: Yeni En İyi Satın Alma Damlaları Best Buy uygulamasındaki sekme size yaklaşan yeni ürünler, sınırlı sayıda sürümler ve tatil öncesinde yüksek profilli ürünlerdeki büyük indirimler hakkında bilgi verir.


Alışveriş söz konusu olduğunda, kıtlık zihniyeti, ihtiyacınız olmayan bir şeyi satın almanıza her zaman izin veren bir arkadaşınız kadar ikna edicidir. Bu nedenle, site genelindeki bir satış sırasında ekranın köşesinden boynunuzdan aşağıya doğru nefes alan bir zamanlayıcı bulunur. Amazon’un yalnızca davetle girilebilen Prime Day fırsatlarının patlamasının nedeni budur (ve muhtemelen Kara Cuma için de geri döneceklerdir). Muhtemelen Best Buy’ın, tatil alışverişi sezonuna girmeden hemen önce Best Buy Drops’u duyurmasının nedeni budur – ve biz buna tamamen kanıyoruz.

AYRICA BAKINIZ:

Best Buy, Kara Cuma planlarını açıkladı: Fırsatlara erken erişim Cadılar Bayramı’ndan hemen önce başlıyor

En İyi Satın Alma Damlaları önümüzdeki hafta Best Buy’a düşecek oyunlar, akıllı saatler, oyuncaklar ve daha fazlası gibi kategorilerdeki yaklaşan yüksek profilli ürünler ve fırsatlar hakkında alışveriş yapanlara önceden bilgi vermeye adanmış yeni bir alışveriş hilesidir. Best Buy mobil uygulamasına sahip olduğunuz sürece, hangi gün nelerin geleceğini önizleyebilirsiniz, böylece ürün veya fırsat yayına girdiğinde “sepete ekle”yi tıklamaya hazır olursunuz. Droplarla oynanan oyunun adı bu tür bir hazırlıktır, çünkü bazı öğeler o kadar popülerdir ki, tükenmeleri yalnızca birkaç dakika (veya saniye) meselesidir.

Uygulamadayken bir düşüş şu anda yayındaysa, talep edilen envanter yüzdesini gösteren durum çubuğu, ne kadar hızlı harekete geçmeniz gerektiği konusunda fikir verebilir. Belirli bir düşüşe ilişkin envanter bittiğinde, gitmiş olur.

oyun kumandası ve GoPro paketindeki fırsatları gösteren Drops bölümü” width=”347″ height=”750″ loading=”lazy” />

Düşüşler, popüler bir üründe büyük bir fiyat indirimi veya daha önce satın alınamayan bir ürünün stok durumunu içerebilir.
Kredi: Ekran Görüntüsü / Mashable

Droplar sekmesi ayrıca, sınırlı sayıda üretilen PlayStation 5 Marvel’s Spider-Man paketi, Pokémon Squishmallows, süper ucuz 50 inç QLED TV ve yakın zamanda piyasaya sürülen Apple Watch Ultra 2’yi içeren geçmiş düşüşlerin bir listesini de tutar. Bunları kaçırmışsınızdır, en azından önümüzdeki haftalarda ne gibi benzer öğelerin ortaya çıkabileceğine dair bir fikriniz olur. Ayrıntılar için yaklaşan sekmeye göz atın: Ekim ayının son haftasındaki ödüller arasında GoPro HERO11 paketi, Logitech Pro X Superlight fare ve Hover-1 elektrikli uçan kaykay yer alıyor.

Ekstra yastıklama için, önemsediğiniz bir ürünün düşmesi yayınlanmadan hemen önce ekstra bir hatırlatma için Düşme Uyarıları’nı etkinleştirebilirsiniz. My Best Buy Plus veya My Best Buy Total’e katılmak, indirimlerde genel halkın aldığından çok daha iyi indirimlerin kilidini açacak.

Teknory