Best Buy’ın 65 inçlik bir Roku TV’deki Prime Day karşıtı anlaşması erken yayına girdi

50 $ TASARRUF EDİN: 65 inç Roku Select Serisi 4K Smart TV(yeni bir sekmede açılır) Best Buy’ın 10 Temmuz’da başlayan Temmuz ayındaki Kara Cuma satışında 399,99$’a (normalde 449,99$) satışa çıkması gerekiyordu. Ancak 7 Temmuz itibarıyla anlaşma zaten geçerli. Takviminizi buna göre işaretleyin: Best Buy, 10-12 Temmuz tarihleri ​​arasında Temmuz ayında bir Kara Cuma indirimi düzenleyerek […]

Best Buy’ın 65 inçlik bir Roku TV’deki Prime Day karşıtı anlaşması erken yayına girdi

50 $ TASARRUF EDİN: 65 inç Roku Select Serisi 4K Smart TV(yeni bir sekmede açılır) Best Buy’ın 10 Temmuz’da başlayan Temmuz ayındaki Kara Cuma satışında 399,99$’a (normalde 449,99$) satışa çıkması gerekiyordu. Ancak 7 Temmuz itibarıyla anlaşma zaten geçerli.


Takviminizi buna göre işaretleyin: Best Buy, 10-12 Temmuz tarihleri ​​arasında Temmuz ayında bir Kara Cuma indirimi düzenleyerek Amazon’a Prime Day için zorlu bir rekabet sunuyor (ve alışveriş yapanlara teknolojide büyük yaz indirimleri elde etme fırsatı veriyor).

Elektronik perakendecisi, etkinliğindeki en iyi fırsatlardan bazılarını bir basın bülteni(yeni bir sekmede açılır) Bu hafta. Bakın, bunlardan biri zaten yayında: 7 Temmuz itibarıyla 65 inç Roku Select Serisi 4K Smart TV’ye sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) Best Buy’da 399,99 $ karşılığında satışta. Bu, önerilen perakende satış fiyatı olan 449,99 $’dan 50 $ veya %11’lik bir tasarruf demektir.

Bu tam TV, Temmuz’daki Kara Cuma resmi olarak başladığında 30 $ daha ucuz olacak, bilginize, ancak bir sorun var: Ücretli bir My Best Buy planına üye olmalısınız (Artı veya Toplam)(yeni bir sekmede açılır)) bu ekstra tasarrufların kilidini açmak için. Kaydolmayı planlamıyorsanız, bu TV’yi en kısa sürede sepetinize ekleyebilirsiniz – 400 ABD doları, bu boyutta bir 4K akıllı TV kolayca satılabilir.

AYRICA BAKINIZ:

Prime Day başlamadan önce alışveriş yapabileceğiniz en iyi TV fırsatlarının sürekli listesi

Roku 65 inç Select Serisi 4K Smart TV(yeni bir sekmede açılır) evde film geceleri için çok büyük bir izleme seçeneğidir ve gerçeğe yakın renkler, görüntüler ve ayrıntılar için 4K Ultra Yüksek Çözünürlük sunarken, özelleştirilebilir ana ekran en sevdiğiniz kanalları ve programları en üste koymanıza olanak tanır. Telefonunuzu entegre uygulama aracılığıyla kullanabilir veya birlikte verilen uzaktan kumandayla eski moda gidebilirsiniz ve diğer akıllı ev cihazlarıyla da kolayca çalışır; Apple HomeKit, Amazon Alexa ve Google Home ile uyumludur.

Roku’ya erişim, Netflix, Hulu, YouTube, Google Play ve daha fazlası gibi en iyi akış hizmetlerinden 50.000’den fazla film ve TV şovunu parmaklarınızın ucuna getirir. Otomatik parlaklık bile var; TV, odanızdaki ışığa göre ayarlanır, böylece uzaktan kumandayla uğraşmanıza gerek kalmaz.

65 inç Roku Select Serisi 4K Smart TV’yi edinin(yeni bir sekmede açılır) Best Buy’da bugün 50 $ indirimle satışta.

Teknory