Bill Burr’un İlk Yönetmenlik İlk Filmi Netflix Listelerinde 1 Numaralı Bir Hit Olarak İlk Gösterime Girdi

Özet Bill Burr’un ilk yönetmenlik denemesi Old Dads, eleştirmenlerden kötü eleştiriler almasına rağmen Netflix’te bir numaralı hit oldu. Global Top 10 listesine girdi ve ilk haftasında Netflix’te en çok izlenen film oldu. Old Dads’ın Netflix’teki başarısı, yeniden popülerlik kazanan R dereceli komedi türünün yeniden ortaya çıkmasına bağlanabilir. Bill Burr’un stand-up gösterileri ve F Is for […]

Bill Burr’un İlk Yönetmenlik İlk Filmi Netflix Listelerinde 1 Numaralı Bir Hit Olarak İlk Gösterime Girdi

Özet

  • Bill Burr’un ilk yönetmenlik denemesi Old Dads, eleştirmenlerden kötü eleştiriler almasına rağmen Netflix’te bir numaralı hit oldu. Global Top 10 listesine girdi ve ilk haftasında Netflix’te en çok izlenen film oldu.
  • Old Dads’ın Netflix’teki başarısı, yeniden popülerlik kazanan R dereceli komedi türünün yeniden ortaya çıkmasına bağlanabilir.
  • Bill Burr’un stand-up gösterileri ve F Is for Family sitcom’u da dahil olmak üzere Netflix ile daha önceki işbirlikleri, izleyicileriyle güçlü bir bağa sahip olduğunu ve izleyicileri kendine çekebildiğini gösteriyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Bill Burr’un ilk yönetmenlik denemesi Yaşlı BabalarEleştirmenlerin kasvetli eleştirilerine rağmen Netflix’te bir numaralı hit olarak gösterime giriyor. Stand-up komedyeni olarak üne kavuşan Burr, aynı zamanda küçük ama unutulmaz rolleriyle de tanınıyor. Randevu gecesi, Kötü kırma, MandaloryalıVe Staten Adası Kralı. Yakın zamanda film yapımcılığına geçiş yaptı. Yaşlı BabalarNetflix için yönettiği ve Ben Tishler’la birlikte yazdığı yarı otobiyografik bir komedi. Burr aynı zamanda liderlik ediyor Yaşlı Babalar Bobby Cannavale ve Bokeem Woodbine’la birlikte rol alıyor.

Burr’un ilk yönetmenlik denemesi olan bu ilk filmi, 20 Ekim’de vizyona girdikten kısa bir süre sonra artık bir numaralı hit oldu. netflix. Yaşlı Babalar 16-22 Ekim izleme döneminde yayıncının en çok izlenen filmi olarak Küresel İlk 10’a girdi. Komedi, yayınlandıktan yalnızca üç gün sonra 23,1 milyon saat izlendi ve toplam 13,3 milyon görüntüleme aldı.

İlgili: Eski Babaların Sona Ermesi Açıklandı


Kötü İncelemelere Rağmen Neden Yaşlı Babalar Netflix’te Hit Oldu?

Yaşlı Babalar Netflix’ten küçük bir tantana ve pazarlamayla yayına geldi. Burr’un ilk yönetmenlik denemesi de eleştirmenler tarafından “kaba ve iğrenç derecede kaba komedi” yazıyor Son teslim tarihiKritik fikir birliğini kısaca özetleyen Todd McCarthy. Kasvetli Yaşlı baba incelemeler Rotten Tomatoes’da yüzde 23 gibi korkunç bir puanla sonuçlandı. Var olmayan bir pazarlama kampanyası ve coşkusuz bir eleştirel yanıtla, Yaşlı Babalar Netflix’teki ilk gösterimi yankı uyandıran ve şaşırtıcı bir başarı elde etmesine rağmen suda ölü gibi görünüyordu. Rotten Tomatoes’da izleyici puanı yüzde 88 gibi önemli bir oranda daha güçlü.

Sebebi Yaşlı BabalarBaşarı muhtemelen R dereceli komedinin yeniden ortaya çıkmasından kaynaklanıyor. R dereceli komedi, son yıllarda gözden düştükten sonra şu başlıklarla tüm gücüyle geri döndü: Alınmadımbu aynı zamanda Netflix listelerinde de bir hit. İçinde Yaşlı BabalarBurr, kendini zamanın gerisinde hisseden ve izleyicilerin açıkça ilgili olduğu değişen dünyaya uyum sağlamaya çalışan ağzı bozuk bir babayı canlandırıyor. Dört stand-up programı ve animasyonlu durum komedisi de dahil olmak üzere Netflix ile yaptığı çok sayıda işbirliğinde F Aile İçindirBurr açıkça izleyiciyle bağlantı kuruyor.

Kaynak: netflix

Teknory