Bing, ChatGPT destekli yeni bir arayüzle geri dönüş yapabilir

Microsoft’un (neredeyse kullanılan) arama motoru Bing’i hatırlıyor musunuz? Çok ihtiyaç duyulan bir makyaj yapıyor gibi görünüyor. Verge raporları(Yeni bir pencerede açılır) Bu haftanın başlarında, AI sohbet robotu ChatGPT’yi kullanan “yeni bir Bing” arayüzü ortaya çıktı ve ardından hızla ortadan kayboldu. Oldu önceden rapor edildi(Yeni bir pencerede açılır) Microsoft’un, aracın muazzam popülaritesinden ve etkileyici zekasından yararlanmakla […]

Bing, ChatGPT destekli yeni bir arayüzle geri dönüş yapabilir

Microsoft’un (neredeyse kullanılan) arama motoru Bing’i hatırlıyor musunuz? Çok ihtiyaç duyulan bir makyaj yapıyor gibi görünüyor. Verge raporları(Yeni bir pencerede açılır) Bu haftanın başlarında, AI sohbet robotu ChatGPT’yi kullanan “yeni bir Bing” arayüzü ortaya çıktı ve ardından hızla ortadan kayboldu. Oldu önceden rapor edildi(Yeni bir pencerede açılır) Microsoft’un, aracın muazzam popülaritesinden ve etkileyici zekasından yararlanmakla ilgilendiğini ve kullanıcıların gördüğü şeyin, bu deneyimin yanlışlıkla yayına giren erken bir sürümü olması muhtemeldir.

AYRICA BAKINIZ:

Google, önümüzdeki hafta bir ChatGPT rakibi ilan edebilir

Bu kullanıcılardan biri, Owen Yin, kısa deneyimi hakkında yayınladı(Yeni bir pencerede açılır) Medium’daki “yeni Bing” ile. Motorun arama çubuğunun, sizi 1000 veya daha az karakterle “herhangi bir şey sormaya” davet eden büyük bir metin kutusuyla değiştirildiğini, ancak geleneksel arama çubuğu seçeneğinin de hala mevcut olduğunu belirtti. Yapay zeka ile bir sohbet robotu olarak tam konuşmalar da yapabilirsiniz.

ChatGPT’nin kapsamlı yetenekleri, “yeni Bing”in de yaratıcı olmasını mümkün kılar. Yin, Bing’in bir seyahat programında yemek planları yapabileceğini veya bütçe kısıtlamalarında gezinebileceğini belirtiyor. Ayrıca bir şiir veya şarkı sözü yazabilir. 2021 yılına kadar veri toplayan mevcut Chat-GPT’nin aksine, Bing sürümü güncel bilgilere erişebilecek.

Canlı olduğunda çalışmasını her zaman kontrol ettiğinizden emin olun. Bir sorumluluk reddi beyanı şöyledir: “Bing, yapay zeka tarafından desteklenmektedir, bu nedenle sürprizler ve hatalar mümkündür. Öğrenip gelişebilmemiz için gerçekleri kontrol ettiğinizden ve geri bildirim paylaştığınızdan emin olun.”

Microsoft’un yeni ve geliştirilmiş Bing’i önümüzdeki haftalarda resmi olarak tanıtmayı planladığı söyleniyor. Microsoft, Mashable’ın yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow