Final Fantasy XVI İki DLC Alıyor Ve Bunlardan Biri Şu Anda Mevcut

Final Fantasy XVI için DLC yayınlamayı planlamadığını iddia etmesine rağmen Square Enix, The Game Awards’ta Final Fantasy XVI’nın bir değil iki parça DLC alacağını duyurdu. Bunlara Düşmüşlerin Yankıları ve Yükselen Dalgalar deniyor ve ilki şu anda oynanabilir durumda. Echoes of the Fallen, Final Fantasy XVI’nın finalinden önce geçen yeni hikaye bölümleri ekliyor. Clive ve ekibi, […]

Final Fantasy XVI İki DLC Alıyor Ve Bunlardan Biri Şu Anda Mevcut

Final Fantasy XVI için DLC yayınlamayı planlamadığını iddia etmesine rağmen Square Enix, The Game Awards’ta Final Fantasy XVI’nın bir değil iki parça DLC alacağını duyurdu. Bunlara Düşmüşlerin Yankıları ve Yükselen Dalgalar deniyor ve ilki şu anda oynanabilir durumda.

Echoes of the Fallen, Final Fantasy XVI’nın finalinden önce geçen yeni hikaye bölümleri ekliyor. Clive ve ekibi, gizemli bir kristalin kökenini, Eikon’lara ve birçok canavara bağlı ölümcül savunmalarla dolu garip bir harabeye kadar takip eder. Rising Tide’ın 2024 İlkbaharında çıkması planlanıyor ve biraz daha gizemli ama Clive’in Final Fantasy’deki en korkunç düşman olabilecek Tonberry King’i alt ettiğini görüyoruz. Ah, Leviathan da ortaya çıkıyor.

Genişletme geçişinde indirim için her DLC’yi ayrı ayrı veya birlikte satın alabilirsiniz. Final Fantasy XVI incelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Teknory