Bir Galaxy Z Flip 4 rakibi mi?

TL;DR Oppo’nun ilk kapaklı telefonunu piyasaya sürmesine günler kalmış olabilir. Söylentiye konu olan Oppo Find N2 Flip’in de sızan bir videoda yer aldığı iddia edildi. Cihazın iddia edilen bir videosu internete sızdı. Weibo bugün (üzerinden TechGoing), muhtemelen Oppo markasını telefonun resmi açıklamasından önce gizlemek için kalın bir koruyucu kılıfla kaplı bir kapak gösteriyor. Bununla birlikte, […]

Bir Galaxy Z Flip 4 rakibi mi?

TL;DR

  • Oppo’nun ilk kapaklı telefonunu piyasaya sürmesine günler kalmış olabilir.
  • Söylentiye konu olan Oppo Find N2 Flip’in de sızan bir videoda yer aldığı iddia edildi.

Cihazın iddia edilen bir videosu internete sızdı. Weibo bugün (üzerinden TechGoing), muhtemelen Oppo markasını telefonun resmi açıklamasından önce gizlemek için kalın bir koruyucu kılıfla kaplı bir kapak gösteriyor. Bununla birlikte, kullanıcı arayüzü, Color OS’nin tüm işaretlerine sahiptir ve cihazın kendisi henüz piyasadaki hiçbir şeye benzememektedir.

Ekranın ortasına yerleştirilmiş bir delikli kamera bulunurken, arkada iki sensör var gibi görünüyor. Telefon, mevcut Samsung ve Motorola istiridye kabuklarındaki yatay ekranların aksine dikey olarak uzanan oldukça büyük bir ikincil ekrana sahip. Sızan video çok net değil, bu nedenle ekranda gözle görülür bir kırışık olup olmadığını söylemek zor.

Oppo henüz telefonu resmi olarak tanıtmadı, ancak Find N2 Flip’in şirketin yıllık Inno Day teknoloji konferansında görünmesi bekleniyor. Geçen yıl Oppo, Inno Day’i 14 Aralık olarak planladı ve etkinliğin ikinci gününde ilk ticari katlanabilir telefonu Find N’yi piyasaya sürdü. Tipster’a göre Dijital Sohbet İstasyonuFind N2 Flip, Oppo’nun katlanabilir ikinci nesil Find N2’sine 2022 Ino Günü’nde eşlik edecek.

Oppo Find N2 Flip teknik özellikleri

Söylentilere göre Oppo Find N2 Flip, Mediatek’in Qualcomm’un 800 serisi SoC’lerine yanıtı olan Dimensity 9000 yongasını içerecek.

Telefonun ekranı, 3,26 inç harici ekran ile açıldığında 6,8 inç boyutunda olabilir. Bunların her ikisinin de OLED panel olması bekleniyor.

Sızdıranlar, Find N2 Flip’in arka kamera kurulumunun 50MP birincil atıcı ve 8MP ultra geniş sensör içereceğini söylüyor. Cihaz 4.300 mAh pil alabilir.

Ne yazık ki, şu anda Oppo Find N2 Flip hakkında bildiğimiz tek şey bu. Oppo resmi olarak bir şey açıklayana kadar bu özellikler bile bir miktar tuzla alınmalıdır.

Bir Galaxy Z Flip 4 rakibi mi?

Teknory