Bir hediye fikrine mi ihtiyacınız var? Sadece 39,99 $’lık yeni Echo Show 5 harika bir seçenek

Echo Show serisinin Amazon’un Kara Cuma indiriminde yer alacağı tahmin ediliyordu ancak sunulan indirimler şaşırtıcı derecede yüksek. Akıllı ekranların çoğu sadece rekor düşük fiyatlara sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda ücretsiz veya çok az bir maliyetle ikinci bir akıllı cihaz da ekleyebilirsiniz. Bunun en iyi örneği yeni Echo Show 5’tir. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen bu […]

Bir hediye fikrine mi ihtiyacınız var?  Sadece 39,99 $’lık yeni Echo Show 5 harika bir seçenek

Echo Show serisinin Amazon’un Kara Cuma indiriminde yer alacağı tahmin ediliyordu ancak sunulan indirimler şaşırtıcı derecede yüksek. Akıllı ekranların çoğu sadece rekor düşük fiyatlara sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda ücretsiz veya çok az bir maliyetle ikinci bir akıllı cihaz da ekleyebilirsiniz.

Bunun en iyi örneği yeni Echo Show 5’tir. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen bu ev asistanının üçüncü nesli, diğer özelliklerinin yanı sıra daha hızlı işlemci, ek mikrofon ve gelişmiş ses sayesinde her zamankinden daha iyi. Genellikle 90 $ karşılığında perakende satış yapan bağımsız cihazı şu anda yalnızca 39,99 $ karşılığında alabilirsiniz, ancak önce paket fırsatlarını düşünmek isteyebilirsiniz. Aynı $39,99 fiyat size hem Echo Show 5’i hem de TP-Link Kasa akıllı renkli ampulü verebilirim. Çiftte %64 tasarruf edersiniz.

TP-Link Kasa Akıllı Renkli Ampul ile Echo Show 5 (3. Nesil)

TP-Link Kasa Akıllı Renkli Ampul ile Echo Show 5 (3. Nesil)

Tamamen yeni Echo Show 5, haberleri ve hava durumunu bir bakışta görmek, görüntülü aramalar yapmak, uyumlu kameraları görüntülemek, müzik ve şovları yayınlamak ve daha fazlasını yapmak için 5,5 inçlik bir ekrana sahiptir. Sesinizle alarmlar ve zamanlayıcılar ayarlayabilir ve uyanma ve dinlenme şeklinizi kişiselleştirmek için rutinler oluşturabilirsiniz.

Bir hediye fikrine mi ihtiyacınız var? Sadece 39,99 $’lık yeni Echo Show 5 harika bir seçenek

Teknory