Bir Instagram Makarasına Bağış Toplama Etkinliği Nasıl Eklenir

Çok sayıda kar amacı gütmeyen kuruluş, Instagram’ın ana şirketi olan Meta tarafından, bağış kampanyalarını başlatmak için şirket içi araçlarını ve ödeme hizmetlerini kullanmak üzere incelendi ve onaylandı. Bu kâr amacı gütmeyen kuruluşları destekleyenler, desteklemeyi seçtikleri kuruluşun Instagram’ın bağış toplama araçlarını kullanmasına izin verilen bir ülke veya bölgede bulunması koşuluyla grup adına Instagram aracılığıyla kişisel olarak […]

Bir Instagram Makarasına Bağış Toplama Etkinliği Nasıl Eklenir

Çok sayıda kar amacı gütmeyen kuruluş, Instagram’ın ana şirketi olan Meta tarafından, bağış kampanyalarını başlatmak için şirket içi araçlarını ve ödeme hizmetlerini kullanmak üzere incelendi ve onaylandı. Bu kâr amacı gütmeyen kuruluşları destekleyenler, desteklemeyi seçtikleri kuruluşun Instagram’ın bağış toplama araçlarını kullanmasına izin verilen bir ülke veya bölgede bulunması koşuluyla grup adına Instagram aracılığıyla kişisel olarak para toplayabilir. Meta, kar amacı gütmeyen kuruluşların bağış toplama çabalarınız yoluyla aldığı tüm bağışlar için tüm işlem ücretlerini karşılayacaktır.

Seçtiğiniz amacı desteklemek için oluşturduğunuz herhangi bir bağış toplama etkinliği, Instagram profiliniz aracılığıyla 30 gün boyunca aktif olacak ve bu süre boyunca, onu Reels dahil her tür Instagram gönderisiyle paylaşabileceksiniz. Instagram kullanıcılarının daha önce kendileri veya maddi ihtiyacı olan tanıdıkları gibi kişisel bir amaç için para toplamalarına izin veriliyordu. Ancak, bugüne kadar, bu özellik artık mevcut değil. Yalnızca seçtiğiniz doğrulanmış kâr amacı gütmeyen gruplar için bağış toplayabilirsiniz.

Teknory