Bir Köpeğin İç Açıcı Gerçek Hikayesi Netflix İlk 10’da Evini Buluyor

Birçoğumuz eski güzel bir sevimli köpek filminin ve hatta bir baba-oğul bağ kurma filminin enayisiyiz. Iyi Netflix film her ikisine de sahip ve sıcak tüylü duyguların bu kadar tetikleyicisi olması sayesinde, geçen hafta Netflix’in İngilizce Konuşan En İyi On filmi arasına girdi. köpek gitti Köpek Gonker, sahibi Fielding Marshall ve babası John Marshall hakkında gerçek […]

Bir Köpeğin İç Açıcı Gerçek Hikayesi Netflix İlk 10’da Evini Buluyor

Birçoğumuz eski güzel bir sevimli köpek filminin ve hatta bir baba-oğul bağ kurma filminin enayisiyiz. Iyi Netflix film her ikisine de sahip ve sıcak tüylü duyguların bu kadar tetikleyicisi olması sayesinde, geçen hafta Netflix’in İngilizce Konuşan En İyi On filmi arasına girdi.

köpek gitti Köpek Gonker, sahibi Fielding Marshall ve babası John Marshall hakkında gerçek bir hikayeye dayanıyor. Fielding, arkadaşları ve Gonker ile yürüyüşe çıkarken onu gözden kaybeder ve ne kadar uğraşırsa uğraşsın onu bulamaz. Annesinin köpeğini bulmak için oturma odasını komuta merkezine çevirdiği eve döner.

Yine de bir zaman sınırı var, çünkü Gonker, her ay hayat kurtaran bir aşı gerektiren Addison hastalığına sahip ve bir sonraki aşı üç hafta içinde yapılacak. Kayıp aile üyelerini eve getirmek için ararken, baba ve oğul arasında bağ kurmak için iç açıcı bir maceraya işaret edin.

Filmde John Marshall rolünde Rob Lowe ve Fielding rolünde Johnny Berchtold yer alıyor. İçinde karizmatik Lowe olan bir filmi kim izlemek istemez ki? Açıkçası, 9 Ocak ile 15 Ocak arasında 18.880.000 saat izlenerek İlk On’a girdiğini ve oldukça dördüncü sırada yer aldığını düşünürsek, pek çoğu bunu yapacaktı.

İnsanın en iyi arkadaşını konu alan filmlerin, piyasada kendi nişleri vardır. Old Yeller ve marley ve ben kalbimizi kıran ıslak köpek filmlerinin çıtasını belirledik. Dokulara uzanmanız gerekip gerekmediğini öğrenmek için bu filmi sonuna kadar izlemeniz yeterli.

Teknory