Bir Ölümcül Donuk Afet Destanı Yanlış Reklam Nedeniyle Dava Açılmalıydı

Evrensel aracılığıyla Hepimiz böylesine muhteşem bir patlama ile başlayan bir filmi izlemenin travmatik deneyimini yaşadık, tiyatroda veya evde en kaliteli zaman geçirme umutları anında ve katlanarak artıyor. 1996’nın felaket destanını mahveden, hemen ardından bir şeylerin uçurumdan düşmesi dünyadaki en kötü duygulardan biri. gün ışığı. Adil olmak gerekirse, 1993’ten sonraki herhangi bir şey, o sırada Sylvester […]

Bir Ölümcül Donuk Afet Destanı Yanlış Reklam Nedeniyle Dava Açılmalıydı

Evrensel aracılığıyla

Hepimiz böylesine muhteşem bir patlama ile başlayan bir filmi izlemenin travmatik deneyimini yaşadık, tiyatroda veya evde en kaliteli zaman geçirme umutları anında ve katlanarak artıyor. 1996’nın felaket destanını mahveden, hemen ardından bir şeylerin uçurumdan düşmesi dünyadaki en kötü duygulardan biri. gün ışığı.

Adil olmak gerekirse, 1993’ten sonraki herhangi bir şey, o sırada Sylvester Stallone’un kariyerinin en yüksek noktası değildi, bu yüzden belki de, aşağıdakileri içeren efekt ağırlıklı bir aksiyon gişe rekorları kıran film için sessizce heyecanlanmaktı. Kayalık Ve Rambo efsane başından beri yanlış hamleydi. Bununla birlikte, yönetmen Rob Cohen’in yer altı kaçış dilimini üretmek için hala 80 milyon dolara mal oldu, bu nedenle bazı yıldız set parçaları minimum gereklilikti.

gün ışığı-1996
Evrensel aracılığıyla

İlk perde inanılmazdan başka bir şey değil, ağır bütçesini kullanarak pek çok kulakları sağır eden patlamalar ve yüksek riskli sekanslar olacağını gösteriyor. Bununla birlikte, Stallone ve neşeli yardımcı oyuncular grubu bir yeraltı tünelinde mahsur kalır kalmaz, işler şaşırtıcı derecede hızlı bir şekilde sıradanlığa doğru kayar.

Piyasaya sürülmesinin üzerinden çeyrek asrı aşkın bir süre geçmiş olmasına rağmen, bir reddit iş parçacığı, lanet olası fikir birliğini teklif etti gün ışığı “Güçlü başladı, ancak diyalog öne çıkınca paramparça oldu” şeklinde düzgün bir şekilde tahmin edilebilir. Kulağa sert gelebilir, ama aynı zamanda doğru, yine de beyniniz kapalı ve ses yüksekken, üzücü derecede düzensiz ve inanılmaz derecede pahalı teklemeyi yeniden gözden geçirmek kesinlikle biraz mesafe kat ediyor.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory