Bir şekilde bir Facebook akıllı saati isteyen herkes için üzücü bir haberimiz var.

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Meta bir belediye meclisi toplantısı düzenledi ve birkaç duyuru yaptı. Şirket, Portal akıllı ekran işine son vereceğini duyurdu. Şirket ayrıca akıllı saat projelerini sonlandıracağını da duyurdu. Çalkantılı bir yılın ardından Meta, işinin verimliliğini artırmak için bazı adımlar atıyor. Bu hamlelerden biri, bazı yayınlanmamış akıllı saatlerin gelişiminin sonunu görecek. Geçen… Okumaya devam et Bir şekilde bir Facebook akıllı saati isteyen herkes için üzücü bir haberimiz var.

Bir şekilde bir Facebook akıllı saati isteyen herkes için üzücü bir haberimiz var.

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Meta bir belediye meclisi toplantısı düzenledi ve birkaç duyuru yaptı.
  • Şirket, Portal akıllı ekran işine son vereceğini duyurdu.
  • Şirket ayrıca akıllı saat projelerini sonlandıracağını da duyurdu.

Çalkantılı bir yılın ardından Meta, işinin verimliliğini artırmak için bazı adımlar atıyor. Bu hamlelerden biri, bazı yayınlanmamış akıllı saatlerin gelişiminin sonunu görecek.

Geçen Çarşamba, Facebook ana şirketi, personelinin %13’ü olan 11.000’den fazla çalışanını işten çıkardığını duyurdu. Bunun ardından CEO Mark Zuckerberg, şirket blogu belirtmek için:

Bugün Meta tarihinde yaptığımız en zor değişikliklerden bazılarını paylaşıyorum. Ekibimizin boyutunu yaklaşık %13 oranında küçültmeye ve 11.000’den fazla yetenekli çalışanımızın gitmesine izin vermeye karar verdim. Ayrıca isteğe bağlı harcamaları azaltarak ve işe alma dondurma süremizi 1. çeyreğe kadar uzatarak daha yalın ve daha verimli bir şirket olmak için bir dizi ek adım atıyoruz.

Bu mesajın hemen ardından Meta, daha yalın ve daha verimli bir şirket olmak için alacağı bazı önlemleri açıkladı. İlk bildiren ReutersGörünüşe göre Meta bazı projelerini sonlandırıyor.

Bir belediye binasında şirket, Portal akıllı ekran işine son vermeyi planladığını duyurdu. Bununla birlikte, sürpriz olabilecek bir şey, akıllı saat projelerini sonlandırmayı planladıklarını da duyurmuş olmalarıdır. Görünüşe göre Meta’nın şu anda iptal edilen birden fazla akıllı saat projesi vardı.

Göre Sınırgeliştirmesinde en ileri giden akıllı saat projesinin kod adı Milan’dı. Bu saatin görüntülü aramalar için yerleşik iki kamerası olduğu söylendi ve rafa kaldırılmadan önce 2023’te yaklaşık 349 dolara piyasaya sürülmesi planlandı.

Meta, bu yıl darbe alan tek teknoloji şirketi olmaktan çok uzak. Google CEO’su Sundar Pichai de yakın zamanda Google’ın çalışma şeklinin verimliliğini artırmaya yönelik adımlar attı.

Teknory