Bir TikTok’tan MP3’e Nasıl İndirilir

Herkes, özellikle ilgi çekici müzik ve vokallere sahip olanlar olmak üzere, TikTok ile çevrimiçi videolar oluşturmayı ve paylaşmayı sever. TikTok videolarından sesi kaydetmek istiyorsanız, MP3 formatına dönüştürmek yardımcı olur. Bu, sesi diğer görevler için kullanmanıza izin verir ve ayrıca dosyayı daha az bellek alanı kaplayacak şekilde yoğunlaştırır. Bir TikTok’u MP3’e nasıl değiştireceğinizi öğrenmek istiyorsanız veya […]

Bir TikTok’tan MP3’e Nasıl İndirilir

Herkes, özellikle ilgi çekici müzik ve vokallere sahip olanlar olmak üzere, TikTok ile çevrimiçi videolar oluşturmayı ve paylaşmayı sever. TikTok videolarından sesi kaydetmek istiyorsanız, MP3 formatına dönüştürmek yardımcı olur. Bu, sesi diğer görevler için kullanmanıza izin verir ve ayrıca dosyayı daha az bellek alanı kaplayacak şekilde yoğunlaştırır.

Bir TikTok’u MP3’e nasıl değiştireceğinizi öğrenmek istiyorsanız veya bunu yapmakta sorun yaşıyorsanız, üzülmeyin. Bu makale size TikTok’u MP3’e dönüştürme hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacak.

Birinci Adım: Dönüştürülecek bir TikTok Videosu Bulun

Projeniz için zaten bir TikTok videonuz olabilir. Öyleyse, MP3’e dönüştürmek için bir sonraki adıma geçin. Hala kaydetmek için mükemmel sesi bulmanız gerekiyorsa TikTok’ta bulmanın birkaç yolu vardır.

TikTok’ta gezinmek, çeşitli video örnekleri görmenizi sağlar, ancak bu çok zaman alabilir. İşlemi hızlandırmak için TikTok arama özelliğini kullanın. Belirli bir videoyu tanımlamaya yardımcı olması için anahtar kelimeler girin. İstediğiniz videoyu kimin yaptığını biliyorsanız, belirli kullanıcı adına göre de arama yapabilirsiniz.

TikTok’ta hiçbir şey buna uymuyorsa, her zaman kitaplığınızdaki veya bir arkadaşınızın size gönderdiği videoları kullanabilirsiniz. Dönüştürmek istediğiniz sesi içeren TikTok’u bulduğunuzda bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

İkinci Adım: Bağlantıyı TikTok Videosuna Kopyalayın

Sesini dönüşüm için kullanılabilir hale getirmek için TikTok’tan ihtiyacınız olan bilgi TikTok bağlantısıdır. Videoya dokunup basılı tutarak ve ardından “Bağlantı Adresini Kopyala”yı seçerek bağlantıyı bulabilirsiniz. Ayrıca paylaşım simgesine dokunup “Bağlantıyı Kopyala”yı da seçebilirsiniz.

Üçüncü Adım: Bir TikTok to MP3 Converter seçin

TikTok sesini MP3’e dönüştürmenin tek yolu çevrimiçi bir dönüştürücü kullanmaktır. Neyse ki aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Bir dönüştürücü seçtikten sonra, son adıma hazırsınız. Kullanılacak bir araç seçmek için yardıma ihtiyacınız varsa, dördüncü adımın altındaki öneriler listesine göz atın.

Dördüncü Adım: Video Bağlantısını Dönüştürücüye Yapıştırın

Web tabanlı bir arayüzde pek çok ücretsiz video dönüştürücü var. Seçtiğiniz dönüştürücü sayfasına gidin ve TikTok bağlantısını bağlantı çubuğuna yapıştırın. Dönüştürücü, TikTok videonuzun bir MP3’ünü çıkarır.

Bir video dönüştürücü seçerken, kullanmaya çalıştığınız herhangi bir siteyi incelemeniz önemlidir. Çevrimiçi olan her şeyde olduğu gibi, veri madenciliği yapacak ve kötü amaçlı yazılım içeren siteler var. O sitelere dikkat edin.

Bir Video Dönüştürücü Seçmek

Video dönüştürücülerin çevrimiçi bir düzinesi var. Aşağıda, sizin için doğru olanı bulmanıza yardımcı olmak için bunları parçaladık.

 1. harika tilki Video Dönüştürücü Fabrikası Pro. Bu, kullanıcıların favorisidir çünkü yalnızca videoyu MP3’e dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda sesi kırpıp zil sesine dönüştürme olanağı da sunar. Bu, hem iPhone’lar hem de Android cihazlar için kullanılabilir. Video uzunluğu sınırı yoktur ve ihtiyacınız olursa MP3 dışında başka formatlar da sunar. Reklam ve kötü amaçlı yazılım içermediği için harika bir seçenek.
 2. sevgili. Bu dönüştürücü, özellikle TikTok videoları için yapıldığı için öne çıkıyor. Bununla beraber filigran olmadan istediğiniz kadar video indirebilirsiniz. Herhangi bir cihazda kullanılabilen ücretsiz bir araçtır ve isterseniz videoları MP4 formatında da kaydedebilirsiniz.
 3. HitPaw Video Dönüştürücü. HitPaw, çeşitli ortamlarla gerçekleştirebileceği çok sayıda göreve sahiptir. Çevrimiçi müzik uygulamalarından müzik dönüştürebilir, videoları ve görüntüleri sıkıştırabilir ve tabii ki TikTok’ları MP3’e dönüştürebilir. Toplu indirmeyi destekler ve TikTok’unuzu dönüştürmeden önce ince ayar yapabilmeniz için yerleşik bir video ve ses düzenleyiciye sahiptir.
 4. SSSTIK. Bu sayfa endüstri standardı olarak kabul edilir ve filigranlı veya filigransız TikTok videolarından MP3 veya MP4 indirmenin en hızlı yolu olduğunu iddia eder. SSSTIK ayrıca bir müşteri hizmetleri e-postası aracılığıyla da yardım sunar. %100 güvenli olduğunu iddia eder, hiçbir kullanıcı verisi tutmaz ve kullanıcı kaydı gerektirmez.
 5. Müzikal Aşağı. Musically Down’daki kullanıcı arayüzü, görünüşte en temiz ve en profesyonel olanıdır. Kullanıcılar sınırsız indirme ve hızlı dönüştürme hızı elde eder ve herhangi bir cihazda çalışır. Site, iki dokunuşta MP3 dosyanızın hazır olacağını iddia ediyor. Ücretsizdir ve kullanımı kolaydır ve takip edilmesi gereken basit talimatlara sahiptir.
 6. teknoloji Öğren. Tech Learn sayfasının üst kısmında, bir bağlantıyı kabul edebilen ve birkaç saniye içinde bir MP3 indirebilen basit bir kutu bulunur. TikTok videoları için özel olarak yapılmıştır ve ekstra indirilmiş yazılım gerektirmeden herhangi bir platformda çalışır. Tamamen ücretsizdir ve yapmak istediğiniz kadar yüksek kaliteli indirme sunar.
 7. Daha esnek. Flixier’in TikTok to MP3 aracını kullanmak için bir hesaba kaydolmanız gerekmez. Birçok dönüştürücü gibi, işlem de kopyalayıp yapıştırmak kadar basittir. Flixier, geçişler ve çıkışlar gibi efektler eklemenizi sağlar ve ayrıca ses dosyanıza başka sesler de ekleyebilirsiniz.
 8. Tik2 ölmek. Tik2mate, sınırsız indirme ve tamamen ücretsiz yardım sunan başka bir dönüştürücüdür. TikTok’ları MP3’e çevirirken ses kalitesini en üst seviyede tutma iddiasındadır. Arayüzün kullanımı kolaydır. Ekstra yazılım, hesap kaydı gerektirmez ve herhangi bir kullanıcı bilgisi toplamaz. Site ayrıca virüs veya kötü amaçlı yazılım vaat etmiyor.

Bu dönüştürme araçlarından herhangi biri, TikTok videolarınızı zil sesleri veya diğer projeler için hızlı ve kolay bir şekilde MP3’e dönüştürebilir. Hepsini deneyin ve hangisini tercih ettiğinizi görün.

Birden Çok Videoyu Dönüştürme

Aynı anda birden fazla TikTok videosunu dönüştürmeyi planladığınızda, süreci kolaylaştırmak için bu uzman ipuçlarını ve püf noktalarını izleyin.

 1. Kullandığınız tüm videoları kolay başvurulabilen bir listede bir arada tutmak için TikTok’ta bir oynatma listesi oluşturun.
 2. Her bağlantıyı kopyalayın ve hızlı başvuru için bir nota veya belgeye yapıştırın.
 3. Toplu indirmelere izin veren bir video dönüştürücü kullanın.

Bunlar, birden çok TikTok videosu kullanmak istediğinizde MP3 indirme işleminizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için yalnızca birkaç fikir.

TikTok MP3’lerle Yapabilecekleriniz

TikTok MP3 kullanmanın birçok yolu vardır. Bir TikTok görürseniz ve onu o kadar çok beğenirseniz, sesi zil sesi olarak kullanmak istersiniz, bu bir MP3 seçeneğidir. Sesi video bileşeni olmadan dinlemekten çekinmiyorsanız, çevrimdışı olarak duymak istediğiniz herhangi bir TikTok bir MP3 oynatıcıyla oynatılabilir.

TikTok sesini depolamak, MP3’lerle daha az yer kaplar ve ayrıca dosya daha küçükse bunları arkadaşlara göndermek daha kolaydır. MP3’ler, en sevdiğiniz TikTok’lardan sevdiğiniz ses parçalarıyla oynamanız için size birçok seçenek sunar.

Dönüştürücü Kullandıktan Sonra Ses Bağlantısını Göremezsem Ne Olur?

Çoğu zaman, bir çevrimiçi dönüştürücü ile TikTok’tan MP3 indirmek hızlı ve kolaydır. Ancak bazen, bağlantıyı yapıştırdıktan ve tamamlamak için tıkladıktan sonra ses bağlantısı görünmez. Bu, seçtiğiniz belirli TikTok’un kullanılabilir bir MP3’ü olmadığı anlamına gelir.

Bu, bir video gizli olduğunda veya kullanılamadığında meydana gelebilir. Bazen bu, dönüştürücüdeki bir hatadır ve diğer zamanlarda indirme işlemindeki bir aksaklıktan kaynaklanır. Sorunun bu olup olmadığını belirlemek için başka bir çevrimiçi dönüştürücü deneyin. Bu sorunu çözmezse, istediğiniz ses dosyasını almak için benzer bir TikTok arayın.

TikTok Videosunu MP3’e Dönüştürme

Bir TikTok’u çevrimdışı dinlemek veya TikTok’unuzdaki sesi sıkıştırılmış bir dosyada depolamak istiyorsanız, bu adımlar bir TikTok videosunu MP3’e dönüştürmenize yardımcı olabilir. Bu işlem, ses dosyalarınızı nasıl kullanabileceğinize ilişkin seçenekleri artırır.

Bir TikTok’u MP3’e dönüştürmek için bu talimatları kullandınız mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bundan bahsedin.

Teknory