Bırakılan Disney Filmi Başka Bir Stüdyo Tarafından Kaydedildikten Sonra 2024 Yaz Vizyon Tarihini Aldı

Özet BisikletçilerBaşlangıçta Disney tarafından bırakılan bu oyun, artık 2024 yazında Focus Properties tarafından dağıtılacak. Yayınlanmadaki gecikme, diğer popüler Aralık filmleriyle rekabeti önleyeceği ve potansiyel olarak bir yaz filmi olarak gelişeceği için filme fayda sağlayabilir. Olumlu erken incelemeler ve karşılaştırmalarla Anarşinin oğulları, Bisikletçiler uyuyan bir yaz gişe rekorları kıran ve ödül yarışmacısı olma potansiyeline sahip. GÜNÜN […]

Bırakılan Disney Filmi Başka Bir Stüdyo Tarafından Kaydedildikten Sonra 2024 Yaz Vizyon Tarihini Aldı

Özet

  • BisikletçilerBaşlangıçta Disney tarafından bırakılan bu oyun, artık 2024 yazında Focus Properties tarafından dağıtılacak.
  • Yayınlanmadaki gecikme, diğer popüler Aralık filmleriyle rekabeti önleyeceği ve potansiyel olarak bir yaz filmi olarak gelişeceği için filme fayda sağlayabilir.
  • Olumlu erken incelemeler ve karşılaştırmalarla Anarşinin oğulları, Bisikletçiler uyuyan bir yaz gişe rekorları kıran ve ödül yarışmacısı olma potansiyeline sahip.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Disney tarafından bırakıldıktan sonra, Bisikletçiler 2024 yazında Focus Properties tarafından dağıtılacak. Yıldızlarla dolu film, kurgusal bir motosiklet kulübü üyelerinin, kulüplerini büyütmeleri ve 1960’ların Chicago’sunda hayatlarını yönlendirmeleri sırasında on yıl boyunca yaşananları konu alıyor. Başrollerinde Austin Butler, Tom Hardy, Jodie Comer ve Norman Reedus’un yer aldığı Jeff Nichols’un yönettiği film, ilk gösterimini Ağustos 2023’te 50. Telluride film Festivali’nde yaptı ve ilk olarak 1 Aralık 2023’te sinemalarda gösterime girmesi planlandı.

Bisikletçiler Son SAG-AFTRA grevi nedeniyle Disney’in yayın programından çekildi ve daha sonra Disney tarafından tamamen kaldırıldı ve New Regency filmi şu ana kadar bir dağıtımcı olmadan başıboş kaldı. Neyse ki, Son teslim tarihi şimdi bunu bildiriyor Focus Properties projeyi Disney’den devraldı ve çıkış tarihini 21 Haziran 2024 olarak belirledi. Haberler, Disney tarafından durdurulduktan sonra potansiyel olarak bir yayın akışıyla karşı karşıya olan filmin sinemalarda gösterime gireceğini doğruladı.


Bisiklet Sürücülerinin Gecikmesinin Neden Olumlu Bir Etkisi Olabilir?

Haziran 2024, merakla beklenen proje için ciddi bir gecikme anlamına gelse de, yeni vizyon takviminin gişe rakamları açısından film açısından olumlu sonuçları olabilir. Aralık ayı gösterimler için ideal bir zaman olsa da, 2023’ün sonuna yaklaşırken sinema salonları şu sıralar popüler filmlerle doymuş durumda ve ay sonuna doğru daha heyecan verici projeler gelecek. Haziran 2024, uzun zamandır beklenen bazı projelerle övünüyor: İçten Dışa 2 Ve Balerin, ancak yeni çıkış tarihi daha fazla fırsat sunabilir Bisikletçiler ne olursa olsun hakkını kazanmak.

Aralık 2023’te vizyona girecek önemli filmler arasında şunlar yer alıyor: WonkaZack Snyder’ın Asi Ay – Birinci BölümVe Aquaman ve Kayıp Krallık.

Vizyon tarihinde sinemalarda diğer ağır filmlerin göz önünde bulundurulması dışında, Bisikletçiler Motosiklet kulübü üyelerinin yollarda hayatlarını sürdürdüğü şu ana kadar çok sayıda muhteşem dış mekan çekimi içeren tanıtım malzemeleriyle mükemmel bir yaz filmi olma potansiyeli var. Başarının ardından En İyi Silah: Maverick, Etkileyici araçlar ve karmaşık erkeklik temalarının bir arada sunulduğu, nostaljiye ilham veren, on yıl içinde geçen yıldızlarla dolu başka bir drama, izleyicilerde benzer bir coşku uyandırabilir. Bisikletçiler‘ serbest bırakmak. Etkileyici bir yeteneğe sahip olmak ve popüler televizyon şovlarıyla karşılaştırmalar yapmak Anarşinin oğulları bir motosiklet çetesine odaklandığı için Bisikletçiler sinema salonları için başka bir afiş yazına yol açabilir.

Artık grev sona erdiğine göre, işe dahil olan yetenekler Bisikletçiler Butler ve Hardy’nin yoğun programlarına rağmen filmin tanıtımını yapabilecek ve Haziran ayında gösterime girmeden önce bunu yapmak için daha fazla zamana sahip olacak. Filmle ilgili ilk incelemeler olumlu; inceleme toplayıcı site Rotten Tomatoes’da %85’lik bir puan elde edildi; bu, filmin lehine çalışmalı ve izleyicileri vizyona girdikten sonra filmi izlemeye teşvik etmelidir. Ödül yarışmacısı olmaya hazırlanan ve başarılı bir festival başlangıcıyla övünen, Bisikletçiler artık yakalandığı için uyuyan bir yaz gişe rekorları kıran bir gelecekle karşı karşıya kalabilir.

Kaynak: Son Tarih

Teknory