Birleşik Krallık Netflix’i ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%85 TASARRUF EDİN: Özel İnternet Erişimi ile dünyanın her yerinden ekstra Netflix kitaplıklarına erişin. İki yıllık abonelik Özel İnternet Erişimi(yeni bir sekmede açılır) 43,94 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %85 indirim içeriyor. Netflix, ziyaret ettiğinizde nereden bağlandığınızı tanır ve o konumdan içerik kitaplığına erişim sağlar. Bu, dünyayı […]

Birleşik Krallık Netflix’i ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%85 TASARRUF EDİN: Özel İnternet Erişimi ile dünyanın her yerinden ekstra Netflix kitaplıklarına erişin. İki yıllık abonelik Özel İnternet Erişimi(yeni bir sekmede açılır) 43,94 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %85 indirim içeriyor.


Netflix, ziyaret ettiğinizde nereden bağlandığınızı tanır ve o konumdan içerik kitaplığına erişim sağlar. Bu, dünyayı dolaşırken eğlenceli olabilir, ancak bazen durum üzerinde biraz daha kontrol sahibi olmak isteyeceksiniz.

İngiltere’deki Netflix’e dünyanın herhangi bir yerinden erişmekle ilgileniyorsanız, atmanız gereken basit adımları sıraladık. Gerçekten o kadar karmaşık değil.

İngiltere Netflix engellemesini ücretsiz olarak nasıl kaldırabilirim?

VPN’ler, trafiğinizi şifreleyerek verileriniz ve kimliğiniz için değerli koruma sağlayan popüler siber güvenlik araçlarıdır. Ayrıca, kullanıcılara anonimlik sağlamanın bir yolu olarak gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi başka bir konumdaki güvenli bir sunucuya bağlayabilirler.

Bu işlem aynı zamanda coğrafi kısıtlamaları atlamak ve dünyanın dört bir yanından ekstra içeriğin kilidini açmak için de kullanılabilir. UK Netflix’i dünyanın herhangi bir yerinden izlemek için şu basit adımları izleyin:

  1. Akış dostu bir VPN’e kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve İngiltere’deki bir sunucuya bağlanın

  4. Birleşik Krallık kitaplığından içerik izlemek için Netflix’te oturum açın

İşlem hızlı ve kolaydır ve para iade garantileri sayesinde İngiltere Netflix’in engellemesini nakit ödeme yapmadan kaldırabilirsiniz. Bu kesinlikle uzun vadeli bir çözüm değil, ancak kısa bir süre için evden ayrılıyorsanız Birleşik Krallık Netflix’e ücretsiz olarak erişebileceğiniz anlamına geliyor.

En iyi Netflix VPN’i nedir?

Netflix engellemesini kolayca kaldırabilecek çok sayıda akış dostu VPN vardır, ancak Özel İnternet Erişimi birkaç nedenden dolayı en iyisi olabilir. Özel İnternet Erişimi(yeni bir sekmede açılır) aboneler güçlü bağlantı hızlarına, günün her saati müşteri desteğine, 84 ülkedeki güvenli sunuculara erişime, e-posta ihlali izlemesine, gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım korumasına ve bölünmüş tünellemeye sahip oluyor. Aynı hesapla 10 adede kadar cihaza da bağlanabilirsiniz; bu, çok sayıda cihazda yayın yapıyorsanız kullanışlıdır.

İki yıllık abonelik Özel İnternet Erişimi(yeni bir sekmede açılır) 43,94 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %85 tasarruf etmenizi sağlar. Bu plan, fazladan iki aylık ücretsiz kapsama alanı içerir ve 30 gün boyunca tamamen iade edilebilir. İngiltere Netflix’in engellemesini kaldırmak için kaydolabilir ve ardından yatırımınızı daha sonraki bir tarihte geri alabilirsiniz. Bu sinsi ama İngiltere Netflix’i yurt dışından ücretsiz olarak izleyebileceğiniz anlamına geliyor.

Ücretsiz Özel İnternet Erişimi için Birleşik Krallık Netflix’in engellemesini kaldırın.

Teknory