Blizzard, Overwatch 2’nin İlk Yıldönümünü Yeni Kahraman Ustalığı Oyun Moduyla Kutluyor

Overwatch 2, geçtiğimiz Ekim ayında PlayStation, Xbox, Switch ve PC’de çıktı ve yakında birinci yıl dönümü yaklaşırken Blizzard, kutlamayla ilgili planlarını duyurdu. Geri dönen etkinlik oyun modları, yeni zorluklar, geri dönen görünümler ve Kahraman Ustalığı adı verilen yepyeni bir oyun modu içerecek. Yıldönümü kutlaması bu ayın sonunda 19 Eylül’de başlayacak ve kahraman değişiklikleri, hata düzeltmeleri, […]

Blizzard, Overwatch 2’nin İlk Yıldönümünü Yeni Kahraman Ustalığı Oyun Moduyla Kutluyor

Overwatch 2, geçtiğimiz Ekim ayında PlayStation, Xbox, Switch ve PC’de çıktı ve yakında birinci yıl dönümü yaklaşırken Blizzard, kutlamayla ilgili planlarını duyurdu. Geri dönen etkinlik oyun modları, yeni zorluklar, geri dönen görünümler ve Kahraman Ustalığı adı verilen yepyeni bir oyun modu içerecek.

Yıldönümü kutlaması bu ayın sonunda 19 Eylül’de başlayacak ve kahraman değişiklikleri, hata düzeltmeleri, harita değişiklikleri ve daha fazlası gibi birçok güncellemeyi beraberinde getirecek. Ancak kutlama sorumluluğunun başında yukarıda bahsedilen Kahraman Ustalığı gelir. Blizzard anlatıyor “Oyuncuların özel parkurlarda bireysel kahramanlarla becerilerini test etmelerine olanak tanıyan yeni, tek oyunculu bir oyun modu” olarak sunuluyor ve bugünden itibaren mevcut. Her kahraman, artan zorluk derecesine sahip üç benzersiz parkurda oynanabilir ve her parkurda en fazla beş yıldızın kilidini açabilirsiniz. Kahraman Ustalığı kursları zamana, elemelere, iyileştirmelere, eskortlara ve daha fazlasına göre puanlanır. Ayrıca, her bir kahramanın istatistik takibi de vardır.

Blizzard, oyuncuların tüm Ustalık Amblemlerini toplayabileceğini ancak Kahraman Ustalığı sınırlı süreli bir etkinlik olduğundan bunu hızlı bir şekilde yapmaları gerektiğini söylüyor. Aynı zamanda özel ödüller de içerir. Tracer, Reinhardt ve Mercy için kurslar şu anda mevcut; Sojourn, Winston ve daha fazlası için kurslar önümüzdeki haftalarda yayınlanacak.

Yıldönümü kutlaması 19 Eylül’de yayına girdiğinde Battle for Olympus, Catch-A-Mari, Starwatch ve Mischief and Magic gibi geri dönen modları da beraberinde getirecek. Ayrıca, “sahip olunan varlıkların (Torbjorn’un Kulesi, Symmetra’nın Işınlayıcısı veya Illari’nin Şifa Pylong’u gibi) artık düşman kahramanlara göre ping hedefi olarak daha düşük önceliğe sahip olmasını” sağlayan bir ping sistemi güncellemesi de gelecek.

Bu güncelleme aynı zamanda Zarya, Junker Queen, Orisa, Ashe, Bastion ve daha fazlası gibi kahramanlarda tonlarca değişikliğin yanı sıra Dorado, New Junk City ve Suravasa gibi haritalarda yapılan ayarlamaları da içeriyor. Git Blizzard’ın yama notları blog yazısı Oyunun kahramanlarına, haritalarına ve daha fazlasına gelecek tüm denge değişikliklerinin tam bir dökümü için.

Hero Mastery artık Overwatch 2’de yayında ve birinci yıl dönümü kutlaması bu ayın sonunda 19 Eylül’de başlıyor.

Kutlamanın başlamasını beklerken okuyun oyun Bilgilendiricisi Overwatch 2 incelemesini yapın ve ardından oyunun şu anda Steam’de nasıl mevcut olduğuna dair bu hikayeye göz atın. Bundan sonra Overwatch 2’nin Invasion sezonuna ilişkin uygulamalı izlenimlerimize göz atın.


Kahraman Ustalığına mı atlıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory