Bloober Ekibi, Güncellemede Silent Hill 2’nin Yeniden Yapımının ‘Sorunsuz İlerlediğini’ Söyledi

Bloober Team, Silent Hill 2’nin yeniden yapımı hakkında beklenmedik bir şekilde hafif bir güncelleme sunarak hayranların oyunun gelişiminin “sorunsuz bir şekilde ilerlediğini” garantiledi. Konami’nin daha fazla ayrıntı paylaşmasını beklemeniz gerekecek. bir X gönderisiThe Medium ve Layers of Fear’ın arkasındaki ekip, geliştirmelerin programa göre ilerlediğini belirtirken oyunla ilgili yeni bilgiler konusunda hayranlardan sabır istiyor. Konami, geçen […]

Bloober Ekibi, Güncellemede Silent Hill 2’nin Yeniden Yapımının ‘Sorunsuz İlerlediğini’ Söyledi

Bloober Team, Silent Hill 2’nin yeniden yapımı hakkında beklenmedik bir şekilde hafif bir güncelleme sunarak hayranların oyunun gelişiminin “sorunsuz bir şekilde ilerlediğini” garantiledi. Konami’nin daha fazla ayrıntı paylaşmasını beklemeniz gerekecek.

bir X gönderisiThe Medium ve Layers of Fear’ın arkasındaki ekip, geliştirmelerin programa göre ilerlediğini belirtirken oyunla ilgili yeni bilgiler konusunda hayranlardan sabır istiyor. Konami, geçen Ekim ayında Silent Hill 2’nin yeniden yapımını, 2001 klasiğinin güncellenmiş sunumunu gösteren uzun bir fragmanla duyurdu. Oyunun şu anda yayınlanma penceresi yok ancak PlayStation 5 ve PC’de başlayacak.

İşte Bloober Ekibinin tam güncellemesi:

Bloober Ekibi olarak Konami’nin Silent Hill serisine yönelik planlarının bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Ortağımızla birlikte Silent Hill 2’nin yeniden yapımının en yüksek kaliteye ulaşmasını sağlamak için özenle çalışıyoruz.

Geliştirme ekibimiz adına, üretimin sorunsuz ve programımıza uygun şekilde ilerlediğini belirtmek isteriz. Dünyanın dört bir yanındaki birçok oyuncunun oyunla ilgili haberleri sabırsızlıkla beklediğini biliyoruz ve kararlılığınızı takdir ediyoruz.

Ancak biraz daha sabır rica ediyoruz. Oyunun yayıncısı Konami daha fazla bilgi paylaştığında, beklemenin faydalı olacağından eminiz.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!

Silent Hil 2’nin yeniden yapımı, geçen Ekim ayında açıklanan birçok yeni Silent Hill projesinden biriydi. İlk gelen, ilk gösterimi Cadılar Bayramı’nda yapılan etkileşimli bir yayın dizisi olan Silent Hill Ascension’dı. Boru hattındaki diğer projeler arasında şunlar yer alıyor: Sessiz Tepe f1960’ların Japonya’sında geçen yeni bir ana hat girişi ve Silent Hill Kasabası ŞelalesiAnnapurna Interactive tarafından yayınlanan ve Observation’ın yaratıcıları No Code tarafından geliştirilen gizemli bir oyun. Yeni bir canlı aksiyon filmi Silent Hill’e Dönüş aynı zamanda orijinal üretimdedir Sessiz Tepe yönetmen Christophe Gans.

Teknory