Bloober Ekibine göre Silent Hill 2’nin yeniden yapımı ‘sorunsuz bir şekilde ilerliyor’

Yaklaşanın arkasındaki stüdyo Sessiz Tepe 2 Yeniden yapılanma Bloober Team, korku oyununun hala “sorunsuz bir şekilde ilerlediğini” doğruladı ancak konu hakkında daha fazla haber söz konusu olduğunda hayranlardan “biraz daha sabırlı” olmaları isteniyor. İçinde Twitter’da yayınlanan açıklama Dün (26 Kasım) resmi Bloober Team hesabı, üretimin hâlâ “programımıza uygun” olduğunu ve Konami ile birlikte geliştiricilerin “en […]

Bloober Ekibine göre Silent Hill 2’nin yeniden yapımı ‘sorunsuz bir şekilde ilerliyor’

Yaklaşanın arkasındaki stüdyo Sessiz Tepe 2 Yeniden yapılanma Bloober Team, korku oyununun hala “sorunsuz bir şekilde ilerlediğini” doğruladı ancak konu hakkında daha fazla haber söz konusu olduğunda hayranlardan “biraz daha sabırlı” olmaları isteniyor.

İçinde Twitter’da yayınlanan açıklama Dün (26 Kasım) resmi Bloober Team hesabı, üretimin hâlâ “programımıza uygun” olduğunu ve Konami ile birlikte geliştiricilerin “en iyi performansı sağlamak için özenle çalıştığını” doğruladı. Sessiz Tepe 2 yeniden yapım en yüksek kaliteye ulaşıyor. Ayrıca zamanı geldiğinde yeniden yapım hakkında daha fazla bilgiyi paylaşacak kişinin Konami olacağını da yineledi.

Açıklamada, “Geliştirme ekibimiz adına, üretimin sorunsuz ve programımıza uygun şekilde ilerlediğini açıklığa kavuşturmak istiyoruz” deniyor. “Dünya çapında pek çok oyuncunun oyunla ilgili haberleri sabırsızlıkla beklediğini biliyoruz ve kararlılığınızı takdir ediyoruz.

“Ancak biraz daha sabır rica ediyoruz. Oyunun yayıncısı Konami daha fazla bilgi paylaştığında, beklemeye değeceğinden eminiz.”

hakkında bilgi olduğunu söylemek doğru olur. Sessiz Tepe 2 remake oldukça basit bir başlangıç ​​oldu; ne zaman yayınlanacağını hâlâ bilmiyoruz. Son zamanlarda oyunun Best Buy listesi, hayranların oyunun, serinin ikonik canavarı Pyramid Head için yeni bir başlangıç ​​hikayesi içereceğine inanmasına neden oldu. Fakat, Konami, TRG’ye gönderdiği açıklamada konuya açıklık getirdi: “Best Buy listede yanlış bilgilere yer verdi ve sayfa doğru şekilde güncellendi.”

Sessiz Tepe 2 remake gelecekte bir noktada PlayStation 5 ve PC için yayınlanacak.

Siber Pazartesi geldi ve Siber Pazartesi oyun fırsatları tüm hızıyla devam ediyor. Elimizdeki en yeni ve en harika oyunlara ilişkin en iyi tekliflerden ve indirimlerden bazılarına göz atın Siber Pazartesi video oyunu fırsatları merkez.

Teknory