Blumhouse Exec, Halloween & Exorcist Studio’nun Yeniden Canlandırmak İstediği Yeni Korku Serisini Açıkladı

Özet Blumhouse yöneticisi Ryan Turek, stüdyonun yeni filmi geri getirmek istediğini açıkladı 13. Cuma seriye bir bütün olarak olan sevgisini ve temellerine geri dönme arzusunu ifade ediyor. Warner Bros. ve Paramount başka bir tane almakta zorluklarla karşılaştı 13. Cuma Taksit yapıldı ama Blumhouse’un başarısı ve ilgisiyle işler hızla değişebilir. Blumhouse’un potansiyel canlanışı 13. Cuma Geçmiş […]

Blumhouse Exec, Halloween & Exorcist Studio’nun Yeniden Canlandırmak İstediği Yeni Korku Serisini Açıkladı

Özet

  • Blumhouse yöneticisi Ryan Turek, stüdyonun yeni filmi geri getirmek istediğini açıkladı 13. Cuma seriye bir bütün olarak olan sevgisini ve temellerine geri dönme arzusunu ifade ediyor.
  • Warner Bros. ve Paramount başka bir tane almakta zorluklarla karşılaştı 13. Cuma Taksit yapıldı ama Blumhouse’un başarısı ve ilgisiyle işler hızla değişebilir.
  • Blumhouse’un potansiyel canlanışı 13. Cuma Geçmiş performansları ve serinin mevcut sahipleriyle potansiyel işbirliği göz önüne alındığında, hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından iyi karşılanabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Blumhouse yöneticisi Ryan Turek, stüdyonun yeni filmi geri getirmek istediğini açıkladı 13. Cuma Franchise çalışmaları sonrasında Cadılar Bayramı devam üçlemesi ve gelecek olan Şeytan Çıkaran: İnançlı. Yaklaşan Şeytan kovucu film, David Gordon Green’in ortak yazıp yönettiği yeni bir üçlemeyi başlatacak ve orijinali dışında geçmiş seri filmlerini görmezden gelecek. Green aynı zamanda Blumhouse’un da başındaydı. Cadılar Bayramı 1978’deki orijinalinden sonra seriyi yeniden başlatan ve bunun ötesindeki diğer devam filmlerini görmezden gelen üçleme.

ile yapılan bir röportajda Ters için Şeytan Çıkaran: İnançlıTurek, stüdyonun bir sonraki canlandırma için hangi franchise’ı ele geçirmek istediğini açıkladı. 13. Cuma. Yönetici, seriyi bu kadar unutulmaz kılan şeyin temellerine geri dönmek istediğini ve aynı zamanda serinin tamamına olan sevgisini de dile getirdiğini açıkladı. Bakın bu konu hakkında neler söyledi:

Jason [Blum] ve kesinlikle 13’üncü Cuma’nın elimize almak istediğimiz şey olduğu konusunda hemfikirim. Gerçekten temellere geri dönmek istiyorum. Friday the 13th filmi için çok fazla malzemeye ihtiyacınız yok. Yaz kampına, kampçılara ve maskeli Jason Voorhees’e ihtiyacın var. Dinle, Cadılar Bayramı’nın benim için en iyi slasher filmi olduğunu kayda geçirmiştim. Bu, tüm zamanların en sevdiğim slasher filmi. Ama bir franchise olarak 13’üncü Cuma, önünde eğildiğim bir şey. Onunla ilgili her şeyi seviyorum. Ve eğer Cadılar Bayramı’nda olduğu gibi her iki dünyada da yaşayabilseydik, bir süreliğine Crystal Lake’te yaşayabilmek inanılmaz olurdu.


13. Cuma Dirilişinin gelmesi uzun zaman aldı

Blumhouse başarıyla yeniden başlatıldı Cadılar Bayramı kritik düzeyde karşılansa bile ticari başarıya Cadılar Bayramı Öldürmeleri Ve Cadılar Bayramı Bitiyor 2018’in yeniden başlatılmasıyla aynı seviyede değildi. Stüdyo aynı başarının Green’inkiyle tekrarlanıp tekrarlanmayacağını görmek için beklerken Şeytan kovucu üçleme, yeniden canlandırılması 13. Cuma bir süredir planlanıyor. A24 ve Peacock zaten başlıklı bir ön bölüm televizyon şovunun duyurusunu yapmıştı. Kristal GölHer ne kadar filmin yeniden başlatılmasına ilişkin haberler nispeten sessiz olsa da.

2009’un yayınlanmasından bu yana 13. Cuma Filmde hem Warner Bros. hem de Paramount başka bir seri daha yayınlamak istediler ancak bunu yapmakta zorluk yaşadılar. Warner Bros. 2013 yılında serinin haklarını Paramount’a bıraktığında, Platinum Dunes ile başka bir film geliştirme aşamasındaydı ve 2017’de iptal edilene kadar birkaç yönetmen projeye dahil edildi. O zamandan beri serinin yeniden canlandırılması konusuna ilgi vardı. ancak izleyicilerin başka bir tane alıp almayacağına dair sağlam cevaplar yok 13. Cuma film.

İlgili: Cadılar Bayramı Serisinin En İyi Geleceği 13’üncü Cuma’yı Kopyalamaktır

Ancak Blumhouse yeniden canlanmayla ilgileniyor gibi göründüğü için 13. Cumaişler hızla değişebilir. Stüdyo, gişede çok sayıda başarı elde etti ve eleştirmenlerin ve izleyicilerin seveceği söz konusu yeniden canlanmayı yaratmak için daha iyi bir konumda olacak. Meli Şeytan Çıkaran: İnançlı Gişede bir miktar başarılı olduğunu kanıtlarsak, Jason Voorhees’in ön planda olduğu serinin mevcut sahiplerini, korku sinemasının en ikonik serilerinden birinin potansiyel olarak yeniden canlandırılması konusunda Blumhouse ile işbirliği yapmaya ikna etmek kolay olurdu.

Kaynak: Ters

Anahtar Yayın Tarihi

  • Exorcist Believer <a href=film Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” src=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/07/the-exorcist-believer-movie-poster.jpg”/>

Teknory