Netflix’in ‘Daredevil’ Dizisinde Elektra’yı Kim Canlandırdı ve ‘Deadpool 3’te Geri Dönüyor Mu?

Deadpool 3 her ikisi de Marvel’s olacak şekilde hazırlandı Flaş her şeyin yanı sıra Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange değildi. Ve bu karışıklığa en son katılan isim ise Elektra karakteri. Ünlü suikastçının (Daredevil’in çizgi romanlara olan sevgisi olan ve oldukça çelişkili bir hayat hikayesine öncülük eden) tanıtımıyla ilgili kafa karışıklığı, ölüm havuzu 3, kendisini MCU’nun […]

Netflix’in ‘Daredevil’ Dizisinde Elektra’yı Kim Canlandırdı ve ‘Deadpool 3’te Geri Dönüyor Mu?

Deadpool 3 her ikisi de Marvel’s olacak şekilde hazırlandı Flaş her şeyin yanı sıra Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange değildi. Ve bu karışıklığa en son katılan isim ise Elektra karakteri.

Ünlü suikastçının (Daredevil’in çizgi romanlara olan sevgisi olan ve oldukça çelişkili bir hayat hikayesine öncülük eden) tanıtımıyla ilgili kafa karışıklığı, ölüm havuzu 3, kendisini MCU’nun çok yönlü yayında boğma teklifinde, Jennifer Garner’ın Elektra’sını geri getiriyor. Evet, 2005’teki solo filmi Marvel’ın en kötü değerlendirilen projelerinden biri olmaya devam eden karakterin tam versiyonu.

Bu nedenle, Ryan Reynolds’un uygun MCU başlangıcı, birçok Deadpool ve Wolverine varyantını görmeye ayarlandığına dair söylentileri çekiyor. Bu, özellikle Elektra olmak üzere diğer karakterleri için de geçerli mi?

Élodie Yung, Netflix’in Elektra’sı mı? cesaret, Ayrıca Deadpool 3?

Netflix üzerinden görüntü

Şimdiye kadar, yaklaşan dizi, Daredevil: Yeniden Doğmak Netflix şovundan geri dönen karakterleri ve birkaçını yeniden şekillendirerek kırık kalpleri onaylayarak rahatsız ruhları yatıştırdı. Ancak şu ana kadar aktrisin olup olmadığı ne doğrulandı ne de reddedildi. Elodie YungNetflix’in tüm sezonlarında destansı suikastçıyı oynayan gözüpekCharlie Cox’un yanında görünecektir.

MCU’daki mevcut durumunun belirsiz doğası, diziden Elektra’nın bir resmini yayınladığında ve yürek burkan retorik bir soru sorduğunda Yung tarafından daha da bulanıklaştı.

Elektra olarak Jennifer Garner’ın beklenmedik dönüşü yangını daha da alevlendirdi. Söylediğimiz gibi, söylentilere inanılacaksa, Deadpool 3 karakterlerinin alternatif versiyonlarını içerecek şekilde ayarlanmıştır. Peki, seti tamamlamak için Elodie Yung’u da Elektra olarak getirmekten onları alıkoyan nedir?

Beklentiyi daha da destekleyen bir başka söylenti ise henüz doğrulanmamış – Ben Affleck’in de filmin kadrosunda yer aldığı.

Yapmak Deadpool 3 Daredevil var mı? Hem Charlie Cox hem de Ben Affleck var mı? Deadpool 3?

cesur dişi hulk
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Resmi olarak? Hayır. Ancak Affleck’in filmin setlerinde görüldüğü bildirildi. Söylentiler burada sona ererken, 2003’lerde oynadığı Matt Murdock’un kendi versiyonu olarak görüleceğini tahmin etmek basit bir sıçramaydı. Cesur. Garner, ilk kez 20th Century Studios’un filminde Affleck’in karşısında oynadığı Elektra rolünü yeniden canlandırmaya hazırlanırken, oyuncunun Devil of Hell’s Kitchen olarak dönüşü hiç bu kadar mantıklı olmamıştı.

Affleck’in resmi MCU çıkışını yapma olasılığı – sinematik evren zaten Cox’a sahipken (onun da görünmesi bekleniyor) Deadpool 3) orijinal Daredevil olarak – ayrıca Elektra’nın birden çok sürümünün ekranda görünmesi için alan yaratır.

Yung’un yaklaşan filmdeki görünümünü Elektra olarak işaretlemesi durumunda, bu onun MCU geleceği için çömelme anlamına gelmez, tıpkı John Krasinski’nin Doktor Garip 2 onu yeni yapmadı ve kalıcı Reed Richards. Ancak daha fazla resmi onay yapılana kadar, yalnızca Deadpool 3 3 Mayıs 2024, tarih yaklaştıkça daha da çılgınlaşacağı kesin olan spekülasyonları bastırabilir.

Teknory