Art The Clown Video Oyunu ve Perili Ev Deneyim Planları, Terrifier Creator’dan Umut Verici Güncelleme Aldı

Özet KorkunçArtan popülaritesi Palyaço Art’ın kendi perili ev deneyimine veya video oyununa sahip olmasını mümkün kılıyor. Devam filmi, eğlence evi ve fantezi dünyası gibi bir tema parkında gezinmek için mükemmel olan benzersiz yerleri tanıttı. Korku oyunlarının başarısı Gün Işığında Öldü Art ve Sienna’nın gelecekte popüler oyuna katılma olasılığının önünü açıyor. Viral korku serisi büyümeye devam […]

Art The Clown Video Oyunu ve Perili Ev Deneyim Planları, Terrifier Creator’dan Umut Verici Güncelleme Aldı

Özet

 • KorkunçArtan popülaritesi Palyaço Art’ın kendi perili ev deneyimine veya video oyununa sahip olmasını mümkün kılıyor.
 • Devam filmi, eğlence evi ve fantezi dünyası gibi bir tema parkında gezinmek için mükemmel olan benzersiz yerleri tanıttı.
 • Korku oyunlarının başarısı Gün Işığında Öldü Art ve Sienna’nın gelecekte popüler oyuna katılma olasılığının önünü açıyor.


Viral korku serisi büyümeye devam ederken Damien Leone yeni bir filmle ilgili planlarını anlatıyor. Korkunç video oyunu ve perili ev deneyimi. Slasher filmleri, kurgusal bir New York kasabasında bir dizi kanlı cinayetin tadını çıkaran tehditkar Palyaço Art’ın yanı sıra, katille karşılaşmanın travmasıyla boğuşan hayatta kalan Victoria Heyes ve Sienna Shaw’a odaklanıyor. İlk film karışık eleştiriler alsa da, 2022’deki devam filmi kritik ve ticari bir başarı yakaladı ve 2024’ün kapısını açtı. Korkunç 3 ve muhtemelen daha fazla taksit.

İle yapılan bir röportaj sırasında Ekran Rantı için Korkunç 2Yeniden yayımlanmasının ardından Leone’ye, seriyi Universal’in Cadılar Bayramı Korku Geceleri tarafından popüler hale getirilen perili ev deneyimleri dünyası da dahil olmak üzere diğer ortamlara doğru genişletme konusundaki düşünceleri soruldu. Yaratıcı sadece onun onayını vermekle kalmadı “rüya“bunu yapıyordu ama bununla dalga geçiyordu”zaten görüşmeler yapıldı“Böyle bir şeyin gerçekleşmesini öngörüyor ve aynı zamanda gelecekte bir noktada Palyaço Sanatı video oyunu yapılacağına dair söylentilere de işaret ediyor. Leone’nin aşağıda neler paylaştığını görün:

Ah, buna bayılırdım ve bu bir rüya. Cadılar Bayramı Korku Geceleri’nde bir evimin olmasını çok isterim. Yıllardır bunun hakkında konuşmalar yapılıyor, umarım bu gerçekleşir, çünkü sizin de söylediğiniz gibi, çok fazla harika ortam var ve şimdi Palyaço Sanatı’nın yanı sıra bu harika karakterleri de ekliyoruz, diğer tüyler ürpertici karakterleri de ekliyoruz. gerçekten oraya koyabilirsek, gerçekten harika bir deneyim olabilir. Ayrıca bir video oyununu da çok isterim. Birkaç gece önce yeni Texas Chainsaw Massacre oyununu oynuyorduk, oyunun yapımcılarının yanındaydık, onların oyunu ve her şeyi yarattıkları ofislerindeydik ve bu çok güzeldi. Böyle bir video oyununa kendini o kadar iyi adayabilir ki, orijinal Terrifier’dan sağ kurtularak depoda mahsur kalabilirsiniz ya da Terrifier 2’nin sonundaki Terrifier’ın perili cazibesinde olabilirsiniz, çok eğlenceli olabilir. Sienna olmak da harika olurdu, bence bu zırhla Palyaço Art’la savaşan kahraman olmak, kurban ve kötü adam için harika olurdu, harika bir oyun olurdu ve orada da ilgi var yani umarım yakın gelecekte bunlar gerçekleşir.


Terrifier Daha Fazla Genişleme İçin Neden Mükemmel?

Bir mülkün ne kadar viral olduğu göz önüne alındığında Korkunç Son yıllarda bir franchise haline gelen Art the Palyaço’nun kendi perili ev deneyimini yaşaması veya bir video oyununda yer alması an meselesi gibi görünüyor. Özellikle, 2022 yapımı korku devam filmi, tema parkı misafirlerinin ilkinde gezmesi için mükemmel olacak çok çeşitli mekanları tanıtıyordu; yani eğlence evi Art, filmin son perdesinde Sienna ve arkadaşlarını takip ediyor ve tuhaf sahneler de dahil. Sienna’nın hem rüyalarında hem de uyanık hayatında ziyaret ettiği fantastik dünya.

Ek olarak, son yıllarda korku oyunları dünyasının beğeniler sayesinde büyüdüğüne tanık olduk. Gün Işığında Öldü, Evil Dead: oyun Ve Teksas Elektrikli Testere Katliamı. Behavior Interactive’in çok oyunculu hayatta kalma oyunu, indirilebilir içerik için çeşitli tür simgelerinin lisanslandığını bile gördü: Cadılar BayramıMichael Myers ve Laurie Strode, Elm Caddesinde ki KabusFreddy Krueger ve Garip Şeyler‘ Steve ve Demogorgon. Oyunun oyuncular arasında popüler bir oyun olmaya devam ettiği göz önüne alındığında, Leone’nin Davranış ile birlikte Art ve Sienna’yı oyuna getirip getirmeyeceğini görmek ilginç olurdu. Gün Işığında Öldü.

Gün Işığında Öldü‘nin başarısı, Blumhouse Productions ve James Wan’ın Atomic Monster’ı tarafından yapılan bir film uyarlamasıyla oyunun kendi orta ölçekli genişlemesini yapmasına yol açıyor.

En büyük güven oyu Korkunç franchise’ın diğer ortamlara doğru genişlemesi, gelecek üçüncü filmin nasıl performans göstereceğini gösterecek. 2022 devamının sürpriz başarısı, serinin bir sonraki oyunu için büyük bir beklenti yarattı ve daha büyük bir bütçe ve Noel ortamı vaat eden üçlüyle Leone ve yaratıcı ekibi, Sienna’nın tehditkar düşmana karşı bir sonraki savaşında çıtayı yükseltecek gibi görünüyor. katil.

 • Korkunç 3 Posteri
  Korkunç 3

  Müdür:
  Sıralamak

  Döküm:
  Sıralamak

  Değerlendirme:
  R

  Türler:
  Sıralamak

  Yazarlar:
  Sıralamak

  Stüdyo(lar):
  Sıralamak

  Distribütör(ler):
  Sıralamak

  ön bölüm(ler):
  Sıralamak

  Bayilik(ler):
  Sıralamak

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow