Bölüm 2′, SAG-AFTRA Saldırısının Ortasında Yakın Olabilir

Görmek ümidiyle film severler Austin ButlerTimothée Chalamet, Zendaya ve Florence Pugh Dune: İkinci Bölüm başlangıçta beklediklerinden daha uzun süre bekleyebilirler. Haber ne kadar üzücü olsa da, birçok kişi şimdiden bunu bekliyordu. İle WGA Ve SAG-AFTRA 60 yılı aşkın bir süredir ilk kez aynı anda grevde olan eğlence sektörü, bildiğimiz şekliyle beklemeye alındı. Sektördeki yazarlar ve […]

Bölüm 2′, SAG-AFTRA Saldırısının Ortasında Yakın Olabilir

Görmek ümidiyle film severler Austin ButlerTimothée Chalamet, Zendaya ve Florence Pugh Dune: İkinci Bölüm başlangıçta beklediklerinden daha uzun süre bekleyebilirler. Haber ne kadar üzücü olsa da, birçok kişi şimdiden bunu bekliyordu.

İle WGA Ve SAG-AFTRA 60 yılı aşkın bir süredir ilk kez aynı anda grevde olan eğlence sektörü, bildiğimiz şekliyle beklemeye alındı. Sektördeki yazarlar ve ünlüler için ücretler ve çalışma koşullarından yapay zeka teknolojisine ve sağlık sigortasına kadar her şeyin çekişme konusu olduğu düşünülürse, hepimizin alıştığı yüksek kalibreli sektöre devam etmek için değişikliklerin yapılması gerektiğini söylemeye gerek yok.

film/news/dune-2-release-date-change-2024-warner-bros-strike-1235676007/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>Çeşitlilik Haberi ilk olarak bu öğleden sonra şu açıklama şeklinde paylaştı:

film Group, Timothée Chalamet ve Zendaya destek direğini mevcut 3 Kasım’dan gelecek yıla taşımayı şiddetle düşünüyor, tartışmalar hakkında bilgisi olan üç kişi söyledi Çeşitlilik

Variety, WB’nin Legendary Entertainment ile yeni bir çıkış tarihi hakkında henüz konuşmadığını söyleyerek devam etti, içeriden biri diyor ve henüz önemli bir değişiklik gerçekleşmiyor. Grevlerin ne kadar süreceğini belirlemenin bir yolu yok, ancak yazarlar ve aktörler/aktrisler sesleri duyulana ve değişiklikler yapılana kadar direnmeye hazır.

İzleyiciler, filmin bir sonraki taksitini görmek için sinemalarda yarışmaya hazır. Kumdan tepe, şefkat duygusu hayal kırıklığı olabilecek bir şeyi alır ve bunun yerine onu bir anlayış haline getirir. Her gün zevk aldığımız eğlencenin arkasındaki ünlüler ve yaratıcı beyinler adil bir şekilde muamele görmeyi, sıkı çalışmalarının karşılığını almayı ve yapay zeka teknolojisinin işleri için geleceği konusunda endişelenmemeyi hak ediyor – ve bu denklemin sadece küçük bir parçası.

Bunu Kapsadık, ilgili herhangi bir haberle sizi güncel tutacağız Kumul 2 ve diğer önemli film gösterimleri bu yıl ve sonrasında.

Teknory