Bose Noise Cancelling Headphones 700’de 2023’ün en iyi fırsatı

kardeş sitemiz, Ses Adamlarıkulaklığın adını 400 doların altındaki en iyi kablosuz kulaklıklar iyi bir sebeple listeleyin. Ancak ne kadar süredir mevcut olsalar da, onları 300 doların altına satın alabilmeniz çok nadirdi. En son Aralık ayında tek bir gün oldu ve ondan önce neredeyse bir yıl önceydi. Şık tasarımı ve rahat oturmasıyla bu Bose kulaklıklar, dokunmaya […]

Bose Noise Cancelling Headphones 700’de 2023’ün en iyi fırsatı

kardeş sitemiz, Ses Adamlarıkulaklığın adını 400 doların altındaki en iyi kablosuz kulaklıklar iyi bir sebeple listeleyin. Ancak ne kadar süredir mevcut olsalar da, onları 300 doların altına satın alabilmeniz çok nadirdi. En son Aralık ayında tek bir gün oldu ve ondan önce neredeyse bir yıl önceydi.

Şık tasarımı ve rahat oturmasıyla bu Bose kulaklıklar, dokunmaya duyarlı kontroller sunar ve Google Assistant ve Amazon Alexa gibi sanal asistanları destekler. 700 modeli, aramalar sırasında sesinizi izole etmek için dört mikrofonlu bir sistem kullanır ve bu da gürültülü ortamlarda daha net konuşmalar sağlar. Ses kalitesi, dengeli ses üretimi ve yüksek kaliteli codec desteği ile birinci sınıftır ve kulaklıklar, tek bir şarjla 20 saate kadar pil ömrüne sahiptir. Ve tabii ki, aktif gürültü engelleme piyasadaki en iyiler arasında yer almaya devam ediyor.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, Bose Noise Cancelling Headphones 700’ün 300 doların altındaki son flaş satışı sadece bir gün sürdü, bu yüzden bu sefer de avantaj elde etmek için uzun süreniz olmayabilir. Yukarıdaki widget sizi anlaşmaya götürür.

Bose Noise Cancelling Headphones 700’de 2023’ün en iyi fırsatı

Teknory