Brie Larson Dövmelerini Çıkarırken Kevin Feige Kızgın Hayranlardan James Gunn Muamelesinin Tamamını Aldı

Görünen o ki, sinema tarihinin en başarılı yapımcısı olmak, ömür boyu izin almaya yetmiyor, en azından dizinin kızgın bir bölümü. Marvel Sinematik Evreni fandoma inanılması gereken bir şeydir. Kevin Feige’in başkanını aramanın yanı sıra, serinin en merakla beklenen sürümlerinden biri için potansiyel olarak ince spoiler sızdırmak için tamamen dijital bir yaratımı hedefleyen eleştiriler de varken, […]

Brie Larson Dövmelerini Çıkarırken Kevin Feige Kızgın Hayranlardan James Gunn Muamelesinin Tamamını Aldı

Görünen o ki, sinema tarihinin en başarılı yapımcısı olmak, ömür boyu izin almaya yetmiyor, en azından dizinin kızgın bir bölümü. Marvel Sinematik Evreni fandoma inanılması gereken bir şeydir.

Kevin Feige’in başkanını aramanın yanı sıra, serinin en merakla beklenen sürümlerinden biri için potansiyel olarak ince spoiler sızdırmak için tamamen dijital bir yaratımı hedefleyen eleştiriler de varken, James Cameron’ın MCU’yu acımasızca alt etmesi devam ediyor ve Brie Larson buna neden oldu. biraz yarı kalıcı mürekkep sayesinde küçük bir karıştırma.

Her zaman olduğu gibi, dünyanın en büyük süper kahraman destanı söz konusu olduğunda asla sıkıcı bir an olmaz ve bu yakın zamanda değişmeyecek.

Dördüncü Aşama eleştirmenleri, Kevin Feige’de James Gunn ile dolu

Warner Bros aracılığıyla

Bryan Singer’ın yardımcı yapımcısından ayrıldıktan sonra X Men Kevin Feige, Marvel medya makinesinin kreatif direktörü ve gelmiş geçmiş en kazançlı film ve televizyon serisinin arkasındaki deha için, yirmi yıldan biraz daha uzun bir süre içinde Kevin Feige’in tarih kitaplarındaki yerini sağlamlaştırdı.

Ve yine de, Dördüncü Aşama, birçok hayranın MCU’dan beklediği tutarlı kaliteyi sunmadığından, zarif bir şekilde kenara çekilip başkasının direksiyona geçmesine izin verip vermeyeceği soruldu. Tahmin edebileceğiniz gibi, sıcak çekim bol miktarda baharatlı görüş üretti.

Brie Larson, her zaman altyazıyı okumanız gerektiğini kanıtlayarak bazı geçici dövme işleriyle uğraşıyor

kaptan harikası
Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Sosyal medya altında ateş yakmaya yabancı olmayan Brie Larson destekçileri, MCU’dan Captain Marvel Twitter’da tam bir kol dövmesini açıkladığında, neden bir tweet’e eşlik eden metni her zaman okumanız gerektiğinin altını çizdiğinde, iki katına çıkmak zorunda kaldılar.

Görünüşe göre, mürekkep sadece geçiciydi, ancak bu, pek çok insanı, Akademi Ödüllü kişinin ömür boyu olmayacağı ortaya çıksa bile tüm kolunu kaplamak için iğnenin altına girdiğini varsaymasını engellemedi. .

Bayan Dakikalar yemek yemeyi reddediyor Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania spoiler

dakikaları kaçırmak
Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Yararlı/kötü niyetli Zaman Değişimi Otoritesi çalışanı Miss Minutes, Loki’deki hikayesi kadar ikiyüzlü bir çevrimiçi varlığa sahiptir, bu nedenle hologramın sızdırma suçlamalarını reddetmesi şaşırtıcı değil Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania çevrimiçi spoiler.

Eninde sonunda hepimiz Fatih Kang’a boyun eğeceğiz ve onun yönetimi altında olacağız. Yenilmezler: Gizli Savaşlarancak Miss Minutes, oyunu ele verenin kendisi olmayacağı konusunda kararlı.

James Cameron’ın fetihler listesinde yalnızca iki MCU filmi daha kaldı

avatar su yolu
20th Century Stüdyoları aracılığıyla

Tüm zamanların gişe sıralamasında durdurulamaz yükselişini sürdüren, Avatar: Suyun Yolu şimdi aştı Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok şimdiye kadar yapılmış en yüksek hasılat yapan altıncı film olmak.

Sinemanın en çok kazanan altılısının yarısının yönetmeni olmakla yetinmeyen James Cameron, yalnızca Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı ve oyunsonu söz konusu olduğunda yenmek için sol avatarı MCU’ya karşı ve en az birini yenmesi garanti.

Başka bir gün, MCU’dan başka bir tuhaf ve harika hikayeler ortaya çıkacak, bu yüzden sırada ne olduğunu görmek için yarın tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Teknory