Bu 200 $’lık yenilenmiş iPad Pro’da çalışın veya oyun oynayın

TL;DR: 2 Mayıs itibarıyla bu yenilenmiş iPad Pro’ya sahip olun(yeni bir sekmede açılır) yalnızca 199,99 ABD doları — bu, 249,99 ABD doları olan normal yenilenmiş fiyattan %20 indirim demektir. İster işinizi eve taşıyın, ister telefonunuzun pilini tüketmeden bir programı canlı izlemek isteyin, iyi bir tablet(yeni bir sekmede açılır) etrafında olması pratik bir şeydir. Yepyeni bir […]

Bu 200 $’lık yenilenmiş iPad Pro’da çalışın veya oyun oynayın

TL;DR: 2 Mayıs itibarıyla bu yenilenmiş iPad Pro’ya sahip olun(yeni bir sekmede açılır) yalnızca 199,99 ABD doları — bu, 249,99 ABD doları olan normal yenilenmiş fiyattan %20 indirim demektir.


İster işinizi eve taşıyın, ister telefonunuzun pilini tüketmeden bir programı canlı izlemek isteyin, iyi bir tablet(yeni bir sekmede açılır) etrafında olması pratik bir şeydir. Yepyeni bir iPad sizi biraz geride bırakabilir, ancak bunun yerine daha düşük bir fiyata hala harika çalışan yenilenmiş bir iPad tercih edebilirsiniz. Bu yenilenmiş iPad Pro’yu yalnızca 199,99 ABD dolarına (kayıtlı 249 ABD doları) bu şekilde alabilirsiniz. Bu %20 indirim, ancak bu fiyat sonsuza kadar sürmeyebilir.

Yenilenmiş bir iPad Pro’da tasarruf edin

Yenilenmiş, daha azıyla yetinmek anlamına gelmez. Bu tabletin gövdesinde hafif çizikler ve ezikler olabilir, ancak aynı zamanda bunları kapatan siyah geçmeli bir kılıfla birlikte gelir. Geriye uygulamalar veya önemli dosyalar için kullanabileceğiniz 9,7 inç HD retina ekran ve 32 GB dahili depolama alanı kalıyor. 12MP iSight kamerayla fotoğraf çekin veya 5MP FaceTime kamerayı kullanarak sanal bir toplantıya katılın.

İş yerinde ortam değişikliği mi istiyorsunuz? Gönderecek yalnızca birkaç e-postanız varsa dizüstü bilgisayarınızı taşımak sinir bozucu olabilir, bu nedenle daha taşınabilir bir iş istasyonu yerine Bluetooth kulaklıkları, klavyeyi ve fareyi tabletinize bağlayın.(yeni bir sekmede açılır). Bir çıkış bulma konusunda endişelenmenize bile gerek olmayabilir. Bu tabletin pili tam şarjla 10 saate kadar dayanabilir.

Satın aldığınız ürün, geçmeli kılıfla birlikte bir Lightning kablosu ve önceden takılmış temperli cam ekran koruyucuyla birlikte gelir.

Düşük fiyata bir iPad Pro kazanın

iPad’ler çok yönlü makinelerdir, ancak yepyeni bir iPad tam olarak ucuz değildir. Yenilenmiş satın almak, sizin için yeni bir tableti çok daha makul bir fiyata alma şansınızdır.

Sınırlı bir süre için yenilenmiş bir Apple iPad Pro edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 199,99 $ (Kayıtlı 249 $) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory