Bu 29 $ ‘lık uygulama, yatırım amaçlı gayrimenkul araştırmasını çok daha basit hale getirebilir

TL;DR: 9 Ocak’a kadar Mashvisor’a ömür boyu abonelik alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sadece 29$’a — bu, normal perakende değerinden %90’ın üzerinde bir indirim demektir. Gayrimenkul işinizi yeni bir şehirde başlatmak büyük bir zorluk olabilir. Yeni bir yerde yeni başlıyor olabilirsiniz, ancak faturalarınız yerinizi almanızı beklemeyecektir. Bir bölgedeki gayrimenkulleri tanımak istiyorsanız Mashvisor’ı deneyin. Bu emlak bulucu […]

Bu 29 $ ‘lık uygulama, yatırım amaçlı gayrimenkul araştırmasını çok daha basit hale getirebilir

TL;DR: 9 Ocak’a kadar Mashvisor’a ömür boyu abonelik alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sadece 29$’a — bu, normal perakende değerinden %90’ın üzerinde bir indirim demektir.


Gayrimenkul işinizi yeni bir şehirde başlatmak büyük bir zorluk olabilir. Yeni bir yerde yeni başlıyor olabilirsiniz, ancak faturalarınız yerinizi almanızı beklemeyecektir. Bir bölgedeki gayrimenkulleri tanımak istiyorsanız Mashvisor’ı deneyin. Bu emlak bulucu uygulaması(yeni bir sekmede açılır) geleneksel emlak için kazançlı mülkleri belirlemenize veya bir Airbnb’ye dönüştürülmenize yardımcı olabilir. Yeni şehrinize ilk yatırımınız, 9 Ocak 23:59 PT’ye kadar sadece 29 $ olan ömür boyu Mashvisor aboneliği olabilir.

Yeni bir şehirde gayrimenkul bulun

Mashvisor (ilişki yok, haha) yeni şehrinizdeki araziyi belirlemenize yardımcı olabilir, böylece yatırımlarınızı bir yerel gibi planlayabilirsiniz. Kiralık mülk satın almak, emlak işinde kar elde etmek için hala harika bir yoldur. medyan yatırım getirisi ABD emlak piyasası hala %8,6 iken Airbnb’ler kar için daha fazla fırsat var.

Mashvisor, şehrinizde yatırım fırsatları aramanıza olanak tanır(yeni bir sekmede açılır). Bir Airbnb’ye yatırım yapıyorsanız farklı alanlarda Airbnb doluluk oranlarını arayabilirsiniz. Hatta bir bölgenin ortalama nakit getirisinin bir anlık görüntüsünü alacaksınız. Ayrıca, size medyan ev fiyatını, ortalama kira gelirini ve o mahalleye yatırım yapmak için en uygun stratejiyi anlatan mahalle genel bakışına da göz atabilirsiniz.

Mashvisor’ın hesaplamalarının arkasındaki ham verileri analiz etmek istiyorsanız mahalle listeleri, kira geliri, puanlar ve daha fazlasını içeren bir e-tablo indirmek için “dışa aktar”ı tıklamanız yeterlidir. Tüm bu bilgileri kendi mülk analizinizi yapmak için kullanabilirsiniz, ancak Mashvisor bunu sizin için çok kısa sürede yapabilir.

Gayrimenkul yatırımı bulmak için zamandan tasarruf edin

Yeni bir şehrin emlak piyasasını anlamak zaman alabilir, ancak Mashvisor süreci hızlandırabilir. Mashvisor’a ömür boyu abonelik alın(yeni bir sekmede açılır) 29 $ (kayıt 1.499 $). Satış 9 Ocak 23:59 PT’de sona erecektir.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory