X, Twitter ofislerinden hatıra eşyalarını açık artırmaya çıkarıyor. İşte kapmak için ne var.

Musk, resmi olarak Twitter olarak bilinen şirketi kendi imajına göre yeniden yaratırken, platformun geçmiş yaşamından hatıralar ilerliyor. Şirket, Santa Monica ve San Francisco ofislerinden sanat eserlerini, mobilyaları ve diğer kuş beyinli tuhaflıkları açık artırmaya çıkarıyor. Diplomatik olarak adlandırılan müzayede “Twitter Yeniden Markalandırma” 12 Eylül’de açılıyor ve en eşsiz parçalar on binlerce dolara gidebilir. Bu yılın […]

X, Twitter ofislerinden hatıra eşyalarını açık artırmaya çıkarıyor.  İşte kapmak için ne var.

Musk, resmi olarak Twitter olarak bilinen şirketi kendi imajına göre yeniden yaratırken, platformun geçmiş yaşamından hatıralar ilerliyor.

Şirket, Santa Monica ve San Francisco ofislerinden sanat eserlerini, mobilyaları ve diğer kuş beyinli tuhaflıkları açık artırmaya çıkarıyor. Diplomatik olarak adlandırılan müzayede “Twitter Yeniden Markalandırma” 12 Eylül’de açılıyor ve en eşsiz parçalar on binlerce dolara gidebilir.

Bu yılın başlarında, mavi kuş maskotunun (Larry adlı) hatırası satıldı. 20.000$’ın üzerinde aynı müzayedeci tarafından düzenlenen bir müzayedede.

Gitarlar, telefon kulübeleri, çalışma masaları, kanepeler ve daha fazlasını içeren listelerde gezinirken, daha benzersiz ücretlere ek olarak – kuş şeklindeki büyük marka için bir miktar melankoli hissetmemek zor.

Ama sanırım nostalji ve hürmet, yaklaşık 30 milyar dolarınız varken düşük bir öncelik.

İşte kapmak için en havalı parçalardan bazıları.

Twitter kuşu (Larry) sehpa

Kredi: Miras Küresel Ortakları

Mavi desenli bir kilim üzerinde in situ kuş masasının bir başka açısı.

Kredi: Miras Küresel Ortakları

Bu açıklama parçası yerleşik bir şarj bağlantı noktası ve prizle birlikte gelir, ancak pratikliği burada sona erer. 67 inçten daha uzun ve yarım düzine sivri kenarı tam anlamıyla bir tasarım özelliği.

Gecenin bir yarısı su içmek için kalktığınızı ve doğrudan gagaya çarptığınızı hayal edin. Bir ev için ikonik bir açıklama parçası olurdu, ama ne pahasına?

Önemli tweet’lerin yağlı boya tabloları

Ellen Degeneres özçekiminin resmi.

Kredi: Miras Küresel Ortakları

Michelle ve Barack Obama'nın tablosu

Kredi: Miras Küresel Ortakları

Debbie Fass’ın bu yağlı boya tabloları, platformun en viral gönderilerinden ikisini anıyor. Ellen Degeneres’in 2014 Akademi Ödülleri’nde çekilen yıldızlarla dolu özçekimi dünyaca ünlü oldu. Tüm zamanların en çok retweet edilen fotoğrafı yayınlandıktan sonraki bir saat içinde.

2012 Başkanlık seçimlerini kazandıktan sonra, Barack Obama bu fotoğrafları ve “Dört yıl daha” sözlerini tweetledi. Bu platform tarihinde en çok beğenilen tweet o zaman.

kaya kuşu

Twitter kuş logosu şeklinde renkli bir kolaj.


Kredi: Miras Küresel Ortakları

Bu yaklaşık beş fit uzunluğunda kuş şirket iflas etmeden önce muhtemelen Twitter’ın Boulder, Colorado ofisinin koridorlarında asılıydı. Kirayı ödemediği için tahliye edildi Haziranda. Canlı bir kolajda Coors Field ve diğer yerel simge yapılara sahiptir.

Gerçek boyutlu kuş kafesleri

Mavi bir bankı çevreleyen altın asılı kafes.

Kredi: Miras Küresel Ortakları

Açık kapılı siyah ferforje kafes.  Tepeye bir Twitter kuşu kaynaklanmıştır ve içinde su gibi görünmesi için yapılmış şeffaf akrilikten bir kase vardır.

Kredi: Miras Küresel Ortakları

Kendi kişisel yaldızlı kafesinizde bir kuş olmak için bunları satın alın. bu altın salıncak açık bir tasarıma sahiptir, ancak kapıyı kapatıp kendinizi içeri kilitleyebilirsiniz. siyah kafes su gibi görünmek için tasarlanmış küçük bir reçine kasesi ile birlikte gelir.

Ne oluyor? imza

Üst üste bindirilmiş önden görülen işaret "Ne oluyor?" metin ve gözler emojisi.


Kredi: Miras Küresel Ortakları

Bir taraftan bakıldığında, tabela tamamen mavi görünüyor ve yana bakan göz emojisine sahip.


Kredi: Miras Küresel Ortakları

10 metrelik bu tabela, Twitter’ın uzun süredir tweet attığı “Neler oluyor?” (şimdi daha kaotik bir “Neler oluyor!?”) ile sinsi bir göz emojisi. Bir taraftan sadece slogan, diğer taraftan sadece emoji görünür.

Neredeyse iki metre boyunda duran muazzam bir parça. Belki de Musk izlenme fikrinden hoşlanmamıştı.

Teknory