Bu 400$’lık Fire TV’yi Prime Day’de sadece 100$’a alma şansını yakalayın

Amazon az önce Prime Day 2023’ün 11 ve 12 Temmuz’da gerçekleşeceğini duyurdu, bu da en iyi teknolojide harika fırsatlardan oluşan bir bonanza içinde olduğumuz anlamına geliyor. Perakende devi ayrıca bazı tatlı erken tekliflerin yanı sıra biraz yeni bir şey – yalnızca davetle yapılan anlaşmalar yayınladı. Bu indirimler her üründen sınırlı sayıda yapılır, bu yüzden yararlanmak […]

Bu 400$’lık Fire TV’yi Prime Day’de sadece 100$’a alma şansını yakalayın

Amazon az önce Prime Day 2023’ün 11 ve 12 Temmuz’da gerçekleşeceğini duyurdu, bu da en iyi teknolojide harika fırsatlardan oluşan bir bonanza içinde olduğumuz anlamına geliyor. Perakende devi ayrıca bazı tatlı erken tekliflerin yanı sıra biraz yeni bir şey – yalnızca davetle yapılan anlaşmalar yayınladı. Bu indirimler her üründen sınırlı sayıda yapılır, bu yüzden yararlanmak için davet edilmeniz gerekir. Ancak bu davetlerden birini kazanırsanız, kendinize gerçekten destansı anlaşmalar yapabilirsiniz.

Amazon Fire 43 inç Omni Serisi 4K UHD akıllı TV anlaşması bunun mükemmel bir örneğidir. Genellikle 399,99 ABD Doları karşılığında satılan bu TV’yi başarılı davetliler, sadece 99,99 $ Başbakan Günü’nde. Bağlam açısından, daha önce hiç 240 doların altına satılmamıştı, bu nedenle %75’lik tasarrufun daveti almaya değer kıldığını görebilirsiniz.

Amazon Fire TV 43 İnç Omni Serisi 4K UHD Akıllı TVAmazon Fire TV 43 İnç Omni Serisi 4K UHD Akıllı TV

Amazon Fire TV 43 İnç Omni Serisi 4K UHD Akıllı TV

Omni serisi, düşük bütçeyle 4K iyiliği getiriyor.

43 inç Omni TV, HDR desteği, Fire TV akıllıları ve eller serbest Alexa özelliklerine sahip bir 4K LED panel sunar.

Peki Amazon Prime Day davetini nasıl alırsınız? Sen sor. Amazon’daki ürün sayfasına yukarıdaki widget’ı takip ederseniz ve Prime üyeliğiniz varsa hemen davet talebinde bulunabilirsiniz. Seçilen şanslı insanlardan biriyseniz, Prime Day’de sizi satın alma işleminizi tamamlamaya davet eden bir e-posta alacaksınız. Davet talebinde bulunmanın hiçbir maliyeti yoktur ve henüz üye değilseniz Prime’ı 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Ücretsiz denemenizi şimdi başlatmanız tüm Prime Day dönemini kapsayacağından ve yüzlerce harika teklifin kilidini açacağından, yine de bunu yapmaya değer.

Bu davet sisteminde sadece Fire TV’ler mevcut değildir. gelen teknoloji Acer dizüstü bilgisayarlar ile JBL kulaklıklar davet edilirseniz daha önce hiç görülmemiş fiyatlarla satışa sunulacak. Bu bir nevi piyango gibi ve bu anlaşmalar popüler olacak ama kaybedecek hiçbir şeyin yok ve kazanacak çok paran var. Amazon Fire TV anlaşmasını kontrol etmek için yukarıdaki widget’a basın.

Bu 400$’lık Fire TV’yi Prime Day’de sadece 100$’a alma şansını yakalayın

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow