Bu 4K drone yeni başlayanlar için idealdir ve yalnızca 86,99 ABD dolarıdır

TL;DR: 25 Aralık itibarıyla başlangıç ​​dostu Ninja Dragon Blade K drone, 169 dolar yerine sadece 86,99 dolara satılıyor; bu %48’lik bir tasarruf anlamına geliyor. 2024’te bazı şeyleri değiştirmek mi istiyorsunuz? Yüksek kaliteli bir drone’dan biraz yardım alarak kuşbakışı görünümden yepyeni bir bakış açısı elde edin. Yeni oyuncağınızla oynarken biraz temiz hava alırken havadan fotoğraf çekin. […]

Bu 4K drone yeni başlayanlar için idealdir ve yalnızca 86,99 ABD dolarıdır

TL;DR: 25 Aralık itibarıyla başlangıç ​​dostu Ninja Dragon Blade K drone, 169 dolar yerine sadece 86,99 dolara satılıyor; bu %48’lik bir tasarruf anlamına geliyor.


2024’te bazı şeyleri değiştirmek mi istiyorsunuz? Yüksek kaliteli bir drone’dan biraz yardım alarak kuşbakışı görünümden yepyeni bir bakış açısı elde edin. Yeni oyuncağınızla oynarken biraz temiz hava alırken havadan fotoğraf çekin. Sınırlı bir süre için sadece 86,99 $ (kayıt 169 $) gibi düşük bir fiyatla satışa sunulan, 4 yönlü çarpışma önleme ve optik akış özelliklerine sahip bu Ninja Dragon Blade K 4K drone ile yeni yıl için yepyeni bir hobi edinin.

Bu 4K drone, yeni başlayanlar için uçmayı kolaylaştıran birçok teknolojiyle donatılmıştır. Acemiyseniz, tek tuşla kalkış ve iniş, drone’nuzun yalnızca bir düğmeyle hem uçmasını hem de geri dönmesini her zamankinden daha kolay hale getirirken, dört yönlü çarpışma önleme sistemi çarpışmaları önler. Hareket tanıma özelliği, iki metrelik bir aralıkta algılanabilen belirli hareketleri ayarlamanıza olanak tanır. Başsız mod özelliği, drone’nun uzaktan kumandanın yönü ile kontrol edilmesini sağlayarak navigasyonun hem yeni başlayanlar, çocuklar hem de yetişkinler için kullanımını kolaylaştırıyor.

Uçuşa alıştıktan sonra çift 4K HD kamerayla fotoğraf çekebilirsiniz. Yüksek kaliteli sabit ve hareketli görüntüler yakalar, böylece maceralarınızdan kalıcı anılara sahip olursunuz. 1.8000 mAh pil, tek şarjla 12 dakikalık uçuşa olanak tanır, böylece harika çekimler yapmak için zamanınız olur. İşiniz bittiğinde katlanabilir kollar toplayıp kaldırmayı kolaylaştırır, böylece istediğiniz zaman yanınızda getirmeniz kolaydır.

Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli drone pilotları, sınırlı bir süre için şimdi yalnızca 86,99 $ (kayıt 169 $) olan, 4 yönlü çarpışma önleme ve optik akışa sahip, özelliklerle dolu bu Ninja Dragon Blade K 4K drone’u beğenecekler.

Mashable Fırsatları

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow