En iyi güvenlik kamerası fırsatı: %54 indirimle 4 Blink Mini iç mekan kamerası edinin

70,01 $ TASARRUF EDİN: 21 Aralık itibarıyla dörtlü paket Blink Mini iç mekan güvenlik kameralarını yalnızca 59,97 $ karşılığında satışa çıkarın. Bu %54’lük bir indirim. Amazon, tatillere bu kadar yakın bir zamanda fırsatlar sunmaya devam ediyor ve eğer güvenlik kameraları pazarındaysanız, şimdi bunları satın almanın tam zamanı. Bu sezon biraz daha gönül rahatlığı istiyorsanız, perakendecinin […]

70,01 $ TASARRUF EDİN: 21 Aralık itibarıyla dörtlü paket Blink Mini iç mekan güvenlik kameralarını yalnızca 59,97 $ karşılığında satışa çıkarın. Bu %54’lük bir indirim.


Amazon, tatillere bu kadar yakın bir zamanda fırsatlar sunmaya devam ediyor ve eğer güvenlik kameraları pazarındaysanız, şimdi bunları satın almanın tam zamanı. Bu sezon biraz daha gönül rahatlığı istiyorsanız, perakendecinin şu anda sunduğu bir fırsatla gerçekten yanlış yapmış olamazsınız.

21 Aralık itibarıyla 4’lü paket Blink Mini iç mekan güvenlik kameralarını yalnızca 59,97 dolara satın alabilirsiniz. Bu, paketin normal fiyatından %54 ve 70$ indirim anlamına geliyor.

Blink Mini iç mekan güvenlik kamerası, evini dikkatli bir şekilde izlemek isteyen herkes için güvenilir bir seçenektir. 1080p çözünürlükte hareket algılama, iki yönlü ses ve net video sunar. Tek yapmanız gereken kameranızı yerleştirmek, bir güç kaynağına takmak ve yardımcı uygulamayla eşleştirmek olduğundan zor kurulumlara gerek yoktur. Dünyanın her yerinden istediğiniz zaman kamera çekimlerinizi kontrol edebilirsiniz, böylece uzaktayken evcil hayvanları veya çocukları yalnız bırakma konusunda kendinizi biraz daha iyi hissedebilirsiniz.

Ayrıca, evinizde bir şey olması durumunda önemli görüntüleri kaydetmenin bir aracı olarak da kameraları kullanabilirsiniz; bu, evinize yaklaşan birinin değil, aynı zamanda içeride olup biten her şeyin videosunu da sağlar. Kullanımı kolay bu güvenlik kameralarının çok çeşitli kullanım alanları vardır ve dördü ile bunları evin her yerine yerleştirebilirsiniz.

Mashable Fırsatları

Güvenlik kazalarının mevsimi geldi, bu yüzden bu uygun fiyatlı 4’lü paketle hazırlıklı olun ve evden çıktığınızda rahat bir nefes alın. O ‘her şey yolunda’ hissi paha biçilemez.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow