Cyberpunk 2077 güncellemesi 2.01, PS5 için kaydetme dosyası bozulması düzeltmesiyle yakında geliyor

CD Projekt Red şunu duyurdu: Siberpunk 2077 2.01 Yaması “yakında geliyor” ve temel olarak performans sorunlarını ve hataları ele alacak. Geliştirici bir paylaşım yaptı postalamak bugün yeni bir güncellemenin yolda olduğunu onaylamak için ve belirlenmiş bir çıkış tarihimiz olmasa da, geldiğinde nelerin dahil edileceğini biliyoruz. İlk ve en önemli, Siberpunk 2077 Hem PC hem de […]

Cyberpunk 2077 güncellemesi 2.01, PS5 için kaydetme dosyası bozulması düzeltmesiyle yakında geliyor

CD Projekt Red şunu duyurdu: Siberpunk 2077 2.01 Yaması “yakında geliyor” ve temel olarak performans sorunlarını ve hataları ele alacak.

Geliştirici bir paylaşım yaptı postalamak bugün yeni bir güncellemenin yolda olduğunu onaylamak için ve belirlenmiş bir çıkış tarihimiz olmasa da, geldiğinde nelerin dahil edileceğini biliyoruz.

İlk ve en önemli, Siberpunk 2077 Hem PC hem de mevcut nesil konsollar için, özellikle de oyunun yeni Dogtown bölgesini çevreleyen bazı performans iyileştirmeleri alacak. Hayalet Özgürlük genişleme – bunun büyük FPS düşüşlerini düzelteceğini umuyoruz.

Yama aynı zamanda maksimum kaydetme dosyası boyutu sınırının artırılmasıyla elde edilen PS5 bozuk kaydetme hatasını da düzeltecek. Ancak bu, güncellemeden önce bozulan kayıtları düzeltmez ve geliştirici, güncellemeden sonra hala aynı sorunu yaşıyorsanız 2.01 gelene kadar manuel kaydetme rezervasyonu yapmanızı söylüyor.

Gelecek diğer büyük değişiklikler arasında The Gig, The Heist ve Otomatik Aşk dahil olmak üzere çeşitli hatalı görevlere yönelik düzeltmeler yer alırken, araç radyo müziği, Night City’nin arka plan gürültüsünü duymayı kolaylaştırmak için bir ses takviyesi aldı.

Cyberpunk 2077’ye 2.01 Yaması’nda gelecek her şey:

  • Oyunun sonunda Johnny ile konuşurken belirli bir diyalog seçeneğinin seçilmesinin neden olduğu çarpık etki Otomatik Aşk artık ekranda kalmayacaktır.
  • V artık ölmeyecek Soygun Düşük FPS ile 42. kata çıkarken asansörden düşerek.
  • Klavye ve fareyle oynarken kullanıcı arayüzünün kontrol cihazı girişlerini gösterebilmesi sorunu düzeltildi.
  • Silahlar arasında geçiş yaparak silah siber yazılımına düzgün bir şekilde geçiş yapılması mümkün hale getirildi.
  • Konser: Son Dakika Haberleri görev alanına yaklaştıktan sonra uygun şekilde tetiklenecektir.
  • Araç radyosunun sesi, oyundaki diğer seslerle karşılaştırıldığında çok sessiz olmayacak şekilde ayarlanacak.
  • Maksimum kaydetme dosyası boyutu sınırını artırarak PlayStation’daki bozuk kaydetme sorunu giderildi. Not: Bu, güncellemeden önce bozulan kayıtları düzeltmez. Sorunla karşılaşıyorsanız, 2.01 gelene kadar çalışan bir kayıt tutun (örn. manuel kaydetme olarak yeniden kaydedin).
  • Özellikle Dogtown bölgesinde hem PC hem de konsollar için performans iyileştirmeleri.

CD Projekt Red, bunların yalnızca 2.01 yamasının önemli noktaları olduğunu, dolayısıyla oyuncuların yakında daha fazla ayrıntı bekleyebileceğini belirtiyor.

Siberpunk 2077 Güncelleme 2.0 yayınlanmadan önce yayına girdi Hayalet Özgürlük Savaş ve polis sistemi gibi birçok özelliği tamamen elden geçirmenin yanı sıra kullanıcı arayüzünü, genel performansı, görsel kaliteyi ve daha fazlasını iyileştirerek orijinal oyunu büyük ölçüde geliştirdi.

oyun, genişletmenin yanı sıra aslında CD Projekt Red’in geri dönen oyunculara tam deneyim elde etmek için yepyeni bir kayıt başlatmalarını önerdiği yepyeni bir oyundur.

Oynamak için yeni bir şey arıyorsanız işte bizim seçimlerimiz en iyi RPG’lerve aynı zamanda her biri için temel kılavuzumuz yaklaşan oyun 2023.

Teknory