“Bu Amacın Ortadan Kaldığını Hayal Edin”

Özet Matthew Vaughn, “Kingsman: The Blue Blood”da Harry ve Eggsy’nin tekrar birbirlerine ihtiyaç duyacağını söyleyerek önemli bir olay örgüsüne işaret ediyor. Eggsy’nin organizasyonla olan amacının ortadan kalkması ve potansiyel olarak onu kuran aristokrasiye bağlanması nedeniyle Kingsman teşkilatının yok edilmesi ima edilebilir. Harry ve Eggsy arasındaki ilişki serinin kalbi olmaya devam ediyor ve yıkıcı bir şeyin […]

“Bu Amacın Ortadan Kaldığını Hayal Edin”

Özet

  • Matthew Vaughn, “Kingsman: The Blue Blood”da Harry ve Eggsy’nin tekrar birbirlerine ihtiyaç duyacağını söyleyerek önemli bir olay örgüsüne işaret ediyor.
  • Eggsy’nin organizasyonla olan amacının ortadan kalkması ve potansiyel olarak onu kuran aristokrasiye bağlanması nedeniyle Kingsman teşkilatının yok edilmesi ima edilebilir.
  • Harry ve Eggsy arasındaki ilişki serinin kalbi olmaya devam ediyor ve yıkıcı bir şeyin ardından birbirlerine yaslanacaklar ve Eggsy’nin daha da büyümesine yol açacaklar.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Matthew Vaughn, Harry Hart ve Gary “Eggsy” Unwin’in birbirlerine bir kez daha ihtiyaç duymasıyla dalga geçiyor ve buna ne sebep oluyor? Kingsman: Mavi Kan. Bu film Eggsy ve Harry’nin hikayelerinin doruk noktası olacak. Kingsman: Gizli Servis Ve Kingsman: Altın Çember. İlk iki Kinsgman filminde Eggsy, öfke dolu asi bir punk çocuktan, bir aile kuran ve bir amaç bulan bir adama dönüşüyor.

ile özel bir röportaj sırasında Ekran Rantı New York Comic Con’da Vaughn, filmin konusu hakkında büyük bir ipucu verdi. Kingsman: Mavi Kan. Devasa bir şeyin Harry ve Eggsy’nin tekrar birbirlerine ihtiyaç duymasına neden olacağını paylaşıyor. Eggsy’nin bir karakter olarak gelişimini ve Kingsman’le bir amaç bulmasını tartışırken Vaughn şunu açıkladı:

Screen Rant: Eggsy ve Harry hikayesini sona erdireceğiniz için heyecanlı mısınız? Çünkü Eggsy’nin bu asi punk çocuktan bir aile kuran ve bir amaç bulan birine dönüştüğünü görmek hoşuma gitti.

Matthew Vaughn: Evet, evet. Bu amacın ortadan kaybolduğunu hayal edin, söyleyeceğim tek şey bu. Evet, ikisinin bir kez daha birbirlerine ihtiyacı var.


Kingsman: The Blue Blood’da Kingsman Ajansı Yok Edilecek mi?

Eğer Eggsy amacını Kingsman’de bulduysa Vaughn, Kingsman teşkilatının yok edilmesiyle dalga geçiyor gibi görünüyor. Her ne kadar bu neredeyse başarılmış olsa da Kingsman: Altın ÇemberEggsy ve Merlin hayatta kalmayı ve Devlet Adamından yardım almayı başardılar. Eggsy’nin amacının tam olarak nasıl ortadan kaybolduğu hala belirsiz ancak bu muhtemelen teşkilatın başına kötü bir şey geldiği anlamına geliyor. Bu aynı zamanda “Mavi Kan”la da ilişkilendirilebilir. Kingsman: Mavi Kan Bu unvan potansiyel olarak Kingsman teşkilatını ilk etapta kuran aristokrasiye bağlanıyor.

İlgili: Kingsman 3’ün Çekimlerine Başlama Penceresi 6 Yıllık Bekleyişin Ardından Sonunda Matthew Vaughn Tarafından Onaylandı

Harry, Eggsy’nin yolculuğunun son derece önemli bir parçası oldu; ilk olarak onu Kingsman’e kattığında yolunu bulmasına yardımcı oldu. Görünen ölümünden sonra, Eggsy’nin onurlandırmak için çok çalıştığı biri haline geldi ve Harry’nin gerçekten hayatta olduğunu öğrendikten sonra Eggsy, eski akıl hocasının yanında olma iyiliğine karşılık verdi. Bu ilişkinin kalbi Kral Adam Bu dönemde bir franchise ve yıkıcı bir şeyin ardından ikilinin birbirine yaslanmasıyla bu filmde de öyle olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Eggsy’nin amacı ortadan kaybolduğunda, özellikle de savaşın sonunda onu yeniden inşa etmenin ayrılmaz bir parçası olduktan sonra kendini kaybolmuş ve bağlarından kopmuş hissedebilir. Kingsman: Altın Çember. Kingsman teşkilatının ortadan kaybolup kaybolmadığı, dağılıp dağılmadığı veya Eggsy’nin görevden alınması bir sır olarak kalmaya devam ediyor, ancak bu önemli bir soruyu gündeme getiriyor. Ona amaç veren ve büyümesine yardımcı olan şey giderse nasıl bir yol izleyecektir? Anlaşılan Kingsman: Mavi Kan Eggsy’nin Harry’nin her zaman olabileceğini bildiği adama dönüşmesinin son bölümü olacak.

Teknory