‘Scream 6’ Yönetmenleri Bir OG Franchise Karakterinin Dönüşü İçin Açık Davet Uzatıyor

Paramount / Spyglass aracılığıyla görüntü Bir yıldan fazla süren beklentinin ardından, slasher gösterisi Çığlık VI bu hafta vizyona girecek. Ve filmle ilgili heyecan şaşırtıcı derecede yüksek olsa da, belirli bir tartışma projeyi Haziran 2022’de ilk kez duyurulduğu zamandan beri rahatsız etti. Elbette, eldeki tartışma OG franchise karakteri Sidney’in kayda değer ve beklenmedik yokluğuyla ilgili. film […]

‘Scream 6’ Yönetmenleri Bir OG Franchise Karakterinin Dönüşü İçin Açık Davet Uzatıyor

Paramount / Spyglass aracılığıyla görüntü

Bir yıldan fazla süren beklentinin ardından, slasher gösterisi Çığlık VI bu hafta vizyona girecek. Ve filmle ilgili heyecan şaşırtıcı derecede yüksek olsa da, belirli bir tartışma projeyi Haziran 2022’de ilk kez duyurulduğu zamandan beri rahatsız etti. Elbette, eldeki tartışma OG franchise karakteri Sidney’in kayda değer ve beklenmedik yokluğuyla ilgili. film serisinin altıncı taksitinde Prescott (Neve Campbell).

Campbell’ın geri dönmeyeceğinin duyurulması üzerine, sosyal medyada anında öfke patlak verdi – film fanatikleri ve franchise fanatikleri, Campbell dahil edilmeden anlatının “ölü” ve “anlamsız” olacağı konusunda ısrar etti. Ancak yönetmenler Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett ile yakın zamanda yapılan bir röportajın herhangi bir göstergesi varsa, o zaman belki de Campbell’ın sürpriz bir dönüş yapma fırsatı hala masada.

Bahsi geçen röportajda SinePOP, ikiliye Campbell’ın gelecekte geri dönme şansı olup olmadığı soruldu. Kısa bir aradan sonra çift, onun yedinci taksit için geri dönmesini “çok seveceklerinde” ısrar etti. İyi habere rağmen, cevaplarının biraz belirsiz olduğunu belirtmekte fayda var. Bu, Bettinelli-Olpin veya Gillett ile herhangi bir gerçek sığırdan ziyade, Neve’nin Paramount Pictures ile olan müzakere sorunlarıyla ilgili olarak büyük olasılıkla daha fazladır.

Elbette, Campbell’ın gerçekten de merakla beklenen bir dönüş yapıp yapmayacağı belirsizliğini koruyor, ancak hareketin gerçekten gerçekleşmesini kesinlikle nefesimizi tutmuş bekleyeceğiz. O zamana kadar, korku kafaları altıncı bölümün çılgınlığına bağlı kalabilir. Çığlık VI 10 Mart Cuma günü vizyona giriyor.

Teknory