Bu Anma Günü fiyatına erken erişimle Microsoft Windows 11 Pro’da 159 ABD doları tasarruf edin

TL;DR: 24 Mayıs itibarıyla Microsoft Windows 11 Pro’ya sahip olun(yeni bir sekmede açılır) sadece 39,99 $ — bu %79 indirim anlamına gelir. Bu yaz sıcaklıklar arttıkça, bazılarımız iç mekanlarda klimanın ihtişamının tadını çıkarmak için giderek daha fazla zaman harcayacak. Bilgisayarınız sizi eğlendirecek kadar güncel mi? Bir bilgisayar sahibiyseniz, özellikle de yenilenmiş bir modelde çok puan […]

Bu Anma Günü fiyatına erken erişimle Microsoft Windows 11 Pro’da 159 ABD doları tasarruf edin

TL;DR: 24 Mayıs itibarıyla Microsoft Windows 11 Pro’ya sahip olun(yeni bir sekmede açılır) sadece 39,99 $ — bu %79 indirim anlamına gelir.


Bu yaz sıcaklıklar arttıkça, bazılarımız iç mekanlarda klimanın ihtişamının tadını çıkarmak için giderek daha fazla zaman harcayacak. Bilgisayarınız sizi eğlendirecek kadar güncel mi? Bir bilgisayar sahibiyseniz, özellikle de yenilenmiş bir modelde çok puan alan biriyseniz, en yeni Microsoft işletim sistemine yükseltme zamanı gelmiş olabilir.(yeni bir sekmede açılır).

Microsoft Windows 11 Pro, bilgisayarınızın yeni gibi hissetmesini sağlarken aynı zamanda verilerinizi güvende tutacak bir dizi özellik sunarak cihazlarınızı bir sonraki seviyeye yükseltir. Ve şu anda bilgisayarınız ve diğer iki cihazınız için bu Anma Günü İndirimine erken erişimle normal fiyattan sadece 39,99 $ – 159 $ indirimle alabilirsiniz. Ancak hızlı hareket edin çünkü bu anlaşma 31 Mayıs’ta sona eriyor.

Microsoft’un en yeni işletim sisteminin neler sunabileceğini merak mı ediyorsunuz? Pek çok gelişmiş güvenlik özelliğinin keyfine varacaksınız(yeni bir sekmede açılır), böylece değerli verilerinizin hain bilgisayar korsanlarından korunduğu konusunda içiniz rahat olabilir. Örneğin, Akıllı Uygulama Kontrolü, tehlikeli veya istenmeyen programların bilgisayarınızda çalışmasını engellemek için kullanılabilir. Ve BitLocker Şifrelemesi, sabit sürücünüzdeki verileri doğru kurtarma anahtarı olmadan okunamayacak şekilde şifreleyebilir.

Bilgisayarınızı iş amaçlı mı kullanıyorsunuz? Windows Hello for Business, uzaktan dağıtım ve çok faktörlü kimlik doğrulama için yönetim araçları sunarak uzaktan çalışmayı kolaylaştırır. Aygıtınızdaki kişisel ve iş verilerinizi ayıran Windows Bilgi Koruması da vardır.

Bu Anma Günü fırsatına erken erişimin keyfini çıkarın ve Microsoft Windows 11 Pro’yu edinin(yeni bir sekmede açılır) 31 Mayıs 23:59 PT’ye kadar sadece 39,99 ABD doları.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow