Bu fotoğraf düzenleyici AI, 79 $ karşılığında kusurları silebilir, gökyüzünü değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilir

TL;DR: Luminar Neo paketine ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) 11 Mart itibarıyla yalnızca 79$’a satılıyor — bu, sınırlı bir süre için %80 tasarruf anlamına geliyor. Herkes fotoğraf çekebilir, ancak bir süre sonra, fotoğrafınızın harika kalitede düzenlenmesini istiyorsanız, genellikle bir profesyonele ihtiyaç duyuyordunuz. Artık, bir fotoğrafı saniyeler içinde rötuşlamak ve yeniden hayal etmek için kelimelerden […]

Bu fotoğraf düzenleyici AI, 79 $ karşılığında kusurları silebilir, gökyüzünü değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilir

TL;DR: Luminar Neo paketine ömür boyu abonelik(Yeni bir sekmede açılır) 11 Mart itibarıyla yalnızca 79$’a satılıyor — bu, sınırlı bir süre için %80 tasarruf anlamına geliyor.


Herkes fotoğraf çekebilir, ancak bir süre sonra, fotoğrafınızın harika kalitede düzenlenmesini istiyorsanız, genellikle bir profesyonele ihtiyaç duyuyordunuz. Artık, bir fotoğrafı saniyeler içinde rötuşlamak ve yeniden hayal etmek için kelimelerden resimler oluşturan teknolojinin aynısını kullanabilirsiniz. Luminar Neo bir Red Dot ve TIPA (Yeni bir sekmede açılır)ödüllü yapay zeka fotoğraf düzenleme yazılımı(Yeni bir sekmede açılır) Bu, yılların deneyimine ve bir sürü pahalı yazılıma ihtiyaç duymadan resimlerinizin görünümü ve verdiği his üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Ömür boyu yapay zeka destekli fotoğraf rötuşları istiyorsanız, Luminar Neo’ya sadece 79 ABD doları (kayıtlı 400 ABD doları) olan ömür boyu abonelik kapın.

Fotoğraflarınızı sizin yerinize düzenlemek için AI kullanın

Luminar NEO’nun kullanımı kolaydır ve resimlerinizde bazı büyük değişiklikler yapabilir. Yerleşik olarak gelen araçlardan bazıları, manzaraları ve portreleri geliştirmenize, katmanları ayarlamanıza, aydınlatmayı değiştirmenize ve daha pek çok şeye olanak tanır. Ayrıca tüm gökyüzünü değiştirmek, birinin tenini rötuşlamak ve hatta tüm kompozisyonu değiştirmek gibi bazı büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Tatil fotoğraflarınızda birinin çerçeveye girmesinden hoşlanmıyor musunuz? Onları sil. Luminar, istenmeyen nesneleri fotoğraflarınızdan sorunsuz bir şekilde kaldırmanıza olanak tanır.

Kendi başına, Luminar Neo size fotoğraflarınız üzerinde tonlarca kontrol sağlar, ancak bu paket altı ek eklenti ile birlikte gelir. Doğa çekiminiz biraz çıplak görünüyorsa, bir tıklama ile hoş kabarık bulutlar ekleyin. Veya resimleriniz bahar tatilinizin ne kadar canlı ve yeşil olduğunu tam olarak yansıtamıyorsa, Bahar Macerası eklentisiyle doğanın renklerini ekleyin. Bu çok yönlü AI filtreleriyle rengi, aydınlatmayı, renk derecesini ve daha fazlasını değiştirin(Yeni bir sekmede açılır).

AI fotoğraf düzenleyicide tasarruf edin

İster tatilinizin gül renkli nostaljisini yakalamak, ister özçekimlerinizdeki bir kusuru düzenlemek isteyin, bunu sizin yerinize bir robotun yapmasına izin verebildiğinizde profesyonel olmanıza gerek yok. Luminar Neo Lifetime Bundle’a ömür boyu abonelik alın(Yeni bir sekmede açılır) 79 $ (kayıtlı $ 400) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory