Bu hafta kaçırmamanız gereken 5 Android uygulaması

465. Android Apps Weekly’ye ve 2022’deki son baskıya hoş geldiniz. Yeni yılınız kutlu olsun ve işte geçen haftadan önemli manşetler: Okurlarımıza Google’ın bu yıl ne kadar başarılı olduğunu sorduk. Hepiniz bize, Google’ın bu yıl hem donanım hem de yazılım açısından oldukça başarılı olduğunu düşündüğünüzü söylediniz. İstatistiklerle ilgili olarak, %48’iniz Google’ın iyi bir yıl geçirdiğini söylerken, […]

Bu hafta kaçırmamanız gereken 5 Android uygulaması

465. Android Apps Weekly’ye ve 2022’deki son baskıya hoş geldiniz. Yeni yılınız kutlu olsun ve işte geçen haftadan önemli manşetler:

  • Okurlarımıza Google’ın bu yıl ne kadar başarılı olduğunu sorduk. Hepiniz bize, Google’ın bu yıl hem donanım hem de yazılım açısından oldukça başarılı olduğunu düşündüğünüzü söylediniz. İstatistiklerle ilgili olarak, %48’iniz Google’ın iyi bir yıl geçirdiğini söylerken, yalnızca yaklaşık %5’iniz yılın tamamen başarısız olduğunu düşündü. Daha ayrıntılı istatistikleri görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.
  • Ayrıca okuyucularımıza Android’de bir uygulamayı en son ne zaman yüklediklerini de sorduk. Okurlarımızın %40’ından fazlası geçen ay bir uygulamayı yandan yükledi ve yalnızca yaklaşık %15’i hiçbir zaman başka bir uygulama yüklemedi. Ortak anlatı, yandan yüklemenin nadir olduğu yönünde olduğu için bunu ilginç bulduk. Görünüşe göre, bazı nadir okuyucularımız var.
  • Kendi Adam Birney’imiz, bazı karışık sonuçlarla bir seyahatte Google Çeviri’yi kullanmaya çalıştı. Örneğin, gezgin dostu özelliklerden bazıları çevrimdışı olarak çalışmaz. Adam, çalışan veya çalışmayan çeşitli özelliklerle ilgili deneyimini özetledi ve yukarıdaki bağlantıdan okuyabilirsiniz.
  • Google, Arama konusunda endişeli. AI araçlarının sayısı ve artan popülaritesi şirketi biraz gerginleştiriyor. Bildirildiğine göre, durum Google’da kırmızı bir koddur. Endişe, AI yanıtlarının o kadar kesin cevaplar vermesidir ki, insanlar artık reklam bağlantılarına tıklamayacaktır, bu da Google’ın çok para kaybetmesine neden olacaktır. Okumaya devam etmek için bağlantıya tıklayın, ne olacağını görmek için izlemeye devam edeceğiz.
  • Norma göre, geçen yılın en iyi yeni Android uygulamalarını, en iyi yeni Android oyunlarını ve en tartışmalı uygulama ve oyunlarını bir araya getirdik. Seçimlerimizi incelemek için herhangi bir bağlantıya tıklayabilirsiniz. Genel olarak, on tartışmalı uygulama ve oyunun yanı sıra kaydırılacak 50 uygulama ve oyun var. Bazı ilginç lansmanlarla oldukça heyecan verici bir yıldı.

Alliance Alive HD Remastered

Fiyat: 11,99 dolar

Alliance Alive HD Remastered, aynı adlı Nintendo 3DS oyununun yeniden düzenlenmiş halidir. Ayrıca Steam, Nintendo Switch ve iOS’ta da mevcuttur. oyun, bir fantezi dünyasında geçen bir RPG’dir. Oyuncular sonunda her birinin hikayesi birbiriyle iç içe geçen dokuz karakterle sonuçlanır. Savaş, sıra tabanlıdır ve döneminin JRPG’lerinin oldukça göstergesidir. oyun, güncellenmiş grafikler, yeni özellikler ve tabii ki mobil kontrollerle birlikte orijinalinden tüm hikayeyi içerir. 11,99 dolardan biraz pahalı, ancak bundan sonra deneyimi lekeleyecek hiçbir reklam veya uygulama içi satın alma yok.

Sadece Başlatıcı

Fiyat: Özgür

Mere Launcher ekran görüntüsü 2022

Mere Launcher, daha büyük simgelere sahip minimalist bir başlatıcıdır. Ana ekran, her şeyi bulabileceğiniz uygulama çekmecesine giden basit bir kısayol ile en sevdiğiniz uygulamaları gösterir. Uygulama, koyu ve açık temalar, gelişmiş kontrast için bir arka plan renk tonu işlevi içerir ve hatta gerekirse başlatıcı manzarasını yönlendirebilirsiniz. Tonlarca ekstra özellik yok, ancak minimalist bir uygulama için bu normal. Yarı kötü değil ve testlerimizde iyi çalıştı.

donmuş şehir

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Frozen City, bir şehir kurma simülatörüdür. Kar ve buzla çevrili bir dünyada geçiyor ve bu, oyunun hayatta kalma yönlerini etkiliyor. Yavaş yavaş şehrinizi kuruyorsunuz, hayatta kalanlara yeni gelenleri görevlendiriyorsunuz, vahşi doğayı keşfediyorsunuz ve soğukta hayatta kalıyorsunuz. Oyuncuyu kızdırmak için pek çok bükülme ve dönüş olmadan oldukça basit bir oyun. Mikro dönüşümler var ama korkunç değiller. Bazı erken oyun hataları dışında, her şey oldukça iyi çalışıyor.

Bağlantı Yöneticim

Fiyat: Özgür

Bağlantı Yöneticim ekran görüntüsü 2022

My Link Manager, web tarayıcı yer imlerinizi düzenlemek ve yönetmek için kullanılan bir uygulamadır. Yer imlerini desteklemeyen veya onları yeni bir cihazla senkronize etmenize izin vermeyen bir web tarayıcısı kullanıyorsanız, bu özellikle harika bir uygulamadır. Genel olarak oldukça basit bir uygulama. Bağlantılarınızı oraya koyar, düzenler ve gerektiğinde geri alırsınız. Bir içe ve dışa aktarma işlevi vardır, böylece onları yedekleyebilirsiniz. Ayrıca İnternet erişimi gerektirmez, bu da onu tamamen çevrimdışı bir uygulama yapar. Bunda gerçekten pek bir yanlış yok ve testlerimizde iyi çalıştı.

hiç lejyon

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Ever Legion ekran görüntüsü 2022

Ever Legion boş bir RPG’dir. oyun, ailesini ölümsüz canavarlara dönüşmekten kurtarmak için oyuncuyu bir maceraya atıyor. Kahramanları topluyorsunuz, seviye atlamak için savaşmalarına izin veriyorsunuz ve oyunda ilerliyorsunuz. Türün önerdiği gibi, oyun arka planda kendi kendine oynar, böylece siz uyurken öğütebilirsiniz. Grafikler iyi. Karakter tasarımından çok dünya tasarımını beğendik ama koyu renk paletleri ile çok Diablo benzeri bir deneyim. AFK Arena gibi oyunlarla rekabet ediyor ve geliştirici hata yapmadığı sürece bunu gerçekten başarabilir.


Herhangi bir büyük Android uygulamasını veya oyun haberini veya yayınını kaçırırsak, yorumlarda bize bundan bahsedin.
Okuduğunuz için teşekkürler. Bunları da deneyin:

Bu hafta kaçırmamanız gereken 5 Android uygulaması

Teknory