Bu kablosuz açık kulaklı kulaklıklar sadece 34 Dolar

TL;DR: 1 Nisan’dan itibaren, Açık Kulak İndüksiyonlu Stereo Kablosuz Kulaklıkları satın alabilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) çeşitli renklerde 109 $ yerine sadece 33,99 $. Bu %69’luk bir tasarruf demektir. En sevdiğiniz içerik oluşturucular yeni albümler veya podcast bölümleri yayınladığında, bazen dinlemeden duramazsınız. Antrenmanlarınız sırasında takabileceğiniz rahat, yüksek kaliteli bir kulaklığınız olduğu sürece duraklatmaya basmanız gerekmez. Bir […]

Bu kablosuz açık kulaklı kulaklıklar sadece 34 Dolar

TL;DR: 1 Nisan’dan itibaren, Açık Kulak İndüksiyonlu Stereo Kablosuz Kulaklıkları satın alabilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) çeşitli renklerde 109 $ yerine sadece 33,99 $. Bu %69’luk bir tasarruf demektir.


En sevdiğiniz içerik oluşturucular yeni albümler veya podcast bölümleri yayınladığında, bazen dinlemeden duramazsınız. Antrenmanlarınız sırasında takabileceğiniz rahat, yüksek kaliteli bir kulaklığınız olduğu sürece duraklatmaya basmanız gerekmez. Bir çifte ihtiyacınız varsa, bu açık kulak indüksiyonlu kablosuz kulaklıklara göz atın(Yeni bir sekmede açılır) bu şimdi sadece 33,99 $ (kayıt 109 $).

Güvende kalın ve eğlenin

Bu kulaklıklar, Android veya iOS telefonunuz gibi herhangi bir Bluetooth uyumlu cihaza bağlanır. Bunları bir USB kablosuyla şarj edin ve altı saate kadar sürekli oynatmanın keyfini çıkarın. Kulaklıklar, onları özel kılan yumuşak plastik malzemelerden yapılmıştır. IPX6 suya dayanıklı(Yeni bir sekmede açılır) ve hafif. Ter, yağmur ve hatta soğuk su temasından kaynaklanan hasar konusunda endişelenmeden koşu, spor salonu egzersizleri, spor veya bisiklet sürerken bunları giyin.

Açık kulaklı kulaklıklar ile çalışır kemik iletim teknolojisi(Yeni bir sekmede açılır) böylece içerik akışı yaparken çevrenizi dinleyebilirsiniz. Kulaklarınızın üzerinde dururlar ve sesi doğrudan iç kulağınıza gönderirler. Bu, toplum içindeyken veya işteyken çevrenizdeki diğer kişileri duymanız gerektiğinde, ancak yine de çalma listenizi dinlemek istediğinizde kullanışlıdır.

Kemik iletimli kulaklıklar, kulaklarınızı zararlı ses seviyelerine maruz bırakmanızı da engelleyebilir. Aslında, kadar Dünya çapındaki gençlerin yüzde 29’u(Yeni bir sekmede açılır) kulak içi kulaklıklarla müziklerini çok yüksek sesle dinliyorlar ve işitme hasarı geliştirebiliyorlar.

En sevdiğiniz içeriği hareket halindeyken yanınıza alın

Dahili mikrofon, telefonunuzdan aramaları yanıtlayabilmeniz ve doğal bir şekilde konuşabilmeniz için Bluetooth ile eşleşir(Yeni bir sekmede açılır). Bu, evden çalışma günlerinizi bir yürüyüşle bölmek ve bir telefon görüşmesi yapmanız gerektiğinde yanınızda aletler bulundurmak için harika olabilir.

Kablosuz kulaklıklar aynı zamanda kabloların dolaşmaması veya yaptıklarınıza takılmaması anlamına da gelir. Kendinizi tamamen müziğinize, podcast’inize veya sesli kitabınıza bırakın.

Açık Kulak İndüksiyonlu Stereo Kablosuz Kulaklıkları Deneyin(Yeni bir sekmede açılır) sadece 33,99 $ (kayıt 109 $).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory