Bu küçük, çok yönlü WiFi kamera sadece 61 Dolar

TL;DR: 25 Şubat itibariyle Tokk Cam C2+(Yeni bir sekmede açılır) 89$ yerine sadece 60.99$’dan satışta. Bu tasarrufta %32’dir. Evde ya da arabada olan her şeyi yakalayamazsınız. Unutulmaz anlar veya güvenlik endişeleri olsun, dikkat çekmeyen bir kablosuz kamera, neler olup bittiğine dair size nesnel bir bakış açısı sağlayabilir. TOKK™ CAM C2+, eğlence boyutunda bir WiFi kameradır(Yeni […]

Bu küçük, çok yönlü WiFi kamera sadece 61 Dolar

TL;DR: 25 Şubat itibariyle Tokk Cam C2+(Yeni bir sekmede açılır) 89$ yerine sadece 60.99$’dan satışta. Bu tasarrufta %32’dir.


Evde ya da arabada olan her şeyi yakalayamazsınız. Unutulmaz anlar veya güvenlik endişeleri olsun, dikkat çekmeyen bir kablosuz kamera, neler olup bittiğine dair size nesnel bir bakış açısı sağlayabilir. TOKK™ CAM C2+, eğlence boyutunda bir WiFi kameradır(Yeni bir sekmede açılır) araç kamerası, ev güvenlik monitörü olarak veya işteyken köpeğe göz kulak olmak için kullanabilirsiniz. Bu küçük kamera, 60,99 $ (kayıt değeri 89 $) gibi uygun bir fiyata satılıyor.

Kontrol paneliniz, eviniz ve kişisel güvenliğiniz için bir kamera

TOKK™ Cam yalnızca 1,5 inç boyutundadır, ancak size sağlayabileceği kristal netliğinde HD görüntüden bunu anlayamayabilirsiniz. Kendinize her zaman izleyen bir araç kamerası vermek için standı kullanın. Veya kameranızı arabanızın arkasına takmak için güçlü manyetik desteği kullanarak çamurluk bükücülere dikkat edin. Araba sürerken onu görüntülemeye çalışmadığınızdan emin olun. (Bu açık olmalıdır.) Video akışınızı iOS ve Android için iCookyCam uygulamasıyla kontrol edebilir veya doğrudan kameradan indirebilirsiniz. 64 GB microSD’ye 20 güne kadar kayıt yapabilir ve satın aldığınız ürün ayrıca 30 günlük ücretsiz bulut depolama alanıyla birlikte gelir.

Koşuya mı gidiyorsun? Kameranızı koşu kıyafetlerinize klipsleyin. Anılar mükemmel değildir, ancak sabah koşunuzda tanıştığınız bir köpeği görmek için bile olsa, görüntüleri her zaman inceleyebilirsiniz.

Ev güvenliğinizi güçlendirmek istiyorsanız(Yeni bir sekmede açılır), bu küçük kamerayı saklayacak gizli bir yer bulmak zor olmamalı. Gündüz veya gece video koruması için verandanıza koyun. TOKK™ otomatik gece görüşü ve hareket algılama özelliğine sahiptir. Ayrıca, yerleşik bir mikrofon kullanarak sesi bile kaydeder.

Kompakt bir WiFi kamerada tasarruf edin

Bir kamera, siz gözetleyemediğiniz şeyleri gözetleyebilir ve bu, neredeyse her yere saklayabileceğiniz kadar küçüktür. TOKK™ CAM C2+’yı edinin(Yeni bir sekmede açılır) 60,99 $ (kayıtlı $ 89) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory