Geminos Stacked Dual 24″ Ekranlı Monitör fırsatı: 100 $ indirim, çevrimiçi en iyi fiyat

TL;DR: 9 Temmuz’dan itibaren Geminos Stacked Dual 24″ Ekranlı Monitöre sahip olun(yeni bir sekmede açılır) sadece 699,99$’a — %12 tasarruf edersiniz. Yaz aylarında üretken kalmak zor olabilir. Yaklaşan kaçamaklarla ilgili hayal kurmaktan bu sezon ortaya çıkan tüm gündüz partilerine ve şenliklere kadar, iş aklınızdaki son şey olabilir. İş ilhamını artırmaya ihtiyacınız varsa, ofis kurulumunuzu yükseltmenin […]

Geminos Stacked Dual 24″ Ekranlı Monitör fırsatı: 100 $ indirim, çevrimiçi en iyi fiyat

TL;DR: 9 Temmuz’dan itibaren Geminos Stacked Dual 24″ Ekranlı Monitöre sahip olun(yeni bir sekmede açılır) sadece 699,99$’a — %12 tasarruf edersiniz.


Yaz aylarında üretken kalmak zor olabilir. Yaklaşan kaçamaklarla ilgili hayal kurmaktan bu sezon ortaya çıkan tüm gündüz partilerine ve şenliklere kadar, iş aklınızdaki son şey olabilir. İş ilhamını artırmaya ihtiyacınız varsa, ofis kurulumunuzu yükseltmenin zamanı gelmiş olabilir.

İki monitör her zaman bir monitörden daha iyidir. Geminos Yığılmış Çift 24″ Ekranlı Monitör, bu ayarlanabilir, yığınlı tarama modelinden yararlandığınızda üretkenliğinizi artırarak yaz yorgunluğunun üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.(yeni bir sekmede açılır). Ve şu anda sınırlı bir süre için en iyi çevrimiçi fiyat olan 699,99 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

başarıyla finanse edildi Kickstarter(yeni bir sekmede açılır) Ve Indiegogo(yeni bir sekmede açılır)Geminos Yığılmış Çift 24″ Ekranlı Monitör, ister uzaktan çalışırken ev ofiste, ister her gün ofise gidiyor olun, çalışma alanınızı yükseltmeye hazır. 1080p web kamerası ile tamamlanan her şey dahil bir iş istasyonu sunar Zoom toplantıları, yerleşik hoparlörler ve dizüstü bilgisayarınızı yalnızca bir ila iki saat içinde şarj etmek için tasarlanmış bir USB hub’ı için.

Daha fazla görevin üstesinden gelmenize yardımcı olmanın yanı sıra sağlığınız için daha iyi olan özellikler de vardır. ergonomik tasarım(yeni bir sekmede açılır) Kademesiz olarak ayarlanabilir — üstteki monitör yukarı ve aşağı kayar, alttaki monitör içeri ve dışarı döner — böylece çalışırken kendinizi sağlıklı ve ergonomik bir hizada tutmak için mükemmel ayarı bulabilirsiniz. Üst üste dizilmiş ekranlar, her ikisini de ergonomik aksaklıklar olmadan rahatça kullanabilmenizi sağlar.

Geminos Yığılmış Çift 24″ Ekranlı Monitör ile yaz aylarındaki durgunluğa karşı savaşın ve üretkenliğinizi artırın(yeni bir sekmede açılır)sınırlı bir süre için yalnızca 699,99 ABD Doları (kayıtlı 799 ABD Doları) ile en iyi çevrimiçi fiyatla burada satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory