Bu kulaklıklar hiçbir zaman sessiz kalmamanızı sağlar ve yalnızca 30 $ karşılığında kulaklarınızı açık tutar

Yeni bir kulaklık seti arayışındaysanız ve kulak üstü veya kulak içi kulaklıkların verdiği histen hoşlanmıyorsanız, kemik iletimli kulaklıkları denemenin zamanı gelmiştir. Bu açık kulak kulaklıkları, iç kulaklarınıza titreşim göndermek için kemik iletim teknolojisini kullanarak kulaklarınızı engellemeden kristal netliğinde ses sağlar. 25 Şubat’a kadar bunları yalnızca 29,97 $ (normal 79 $) karşılığında alabilirsiniz. Bu tüy kadar […]

Bu kulaklıklar hiçbir zaman sessiz kalmamanızı sağlar ve yalnızca 30 $ karşılığında kulaklarınızı açık tutar

Yeni bir kulaklık seti arayışındaysanız ve kulak üstü veya kulak içi kulaklıkların verdiği histen hoşlanmıyorsanız, kemik iletimli kulaklıkları denemenin zamanı gelmiştir. Bu açık kulak kulaklıkları, iç kulaklarınıza titreşim göndermek için kemik iletim teknolojisini kullanarak kulaklarınızı engellemeden kristal netliğinde ses sağlar. 25 Şubat’a kadar bunları yalnızca 29,97 $ (normal 79 $) karşılığında alabilirsiniz.

Bu tüy kadar hafif kulaklıklar yumuşak plastikten yapılmıştır ve kulaklarınızın üstüne rahatça oturarak etrafınızdaki seslerin farkında olarak müziğinizi dinlemenize olanak tanır. İster şehirde koşuyor olun, ister karşıdan karşıya geçerken güvende olmak isteyin, ister sadece ofisteki iş arkadaşlarınızın farkında olmak isteyin, müzikli pastanızı alıp yiyebilirsiniz.

Kulaklıklar Bluetooth üzerinden çalışıyor ve belirli uygulamalarla Siri ve sesli komut uyumluluğu sunuyor. Hatta IPX6 suya dayanıklıdırlar, bu da onları yağmurda ve zorlu egzersizler sırasında giymeye uygun hale getirir. Tam şarjın ardından 6 saatlik kapasitesiyle bu kulaklıklar, ofiste geçirdiğiniz günlerde, öğleden sonra yürüyüşlerinizde ve daha fazlasında ses ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Bu Açık Kulak İletimli Stereo Kablosuz Kulaklıkları yalnızca 29,97 $ karşılığında almak için 25 Şubat saat 23:59’a kadar Pasifik’te vaktiniz var. Kupona gerek yok.

Açık Kulak İletimli Stereo Kablosuz Kulaklık – 29,97 ABD Doları

Fırsatı Gör

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Bu kulaklıklar hiçbir zaman sessiz kalmamanızı sağlar ve yalnızca 30 $ karşılığında kulaklarınızı açık tutar

Teknory