En iyi AI CV oluşturucu fırsatı: AI Resume Builder’da %91 indirim

TL;DR: AI Résumé Builder’a ömür boyu abonelik 30 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %91 tasarruf etmenizi sağlıyor. Yeni yıl, birçok kişi için düşünme, kutlama ve gelecek yıl için hedefler belirleme zamanıdır. Siz veya hediye listenizdeki biri yakın zamanda kariyer değişikliği yapmak istiyorsanız, başarıyı artırmaya yardımcı olacak bir araç edinmek oyunun kurallarını değiştirebilir. Noel krizi […]

En iyi AI CV oluşturucu fırsatı: AI Resume Builder’da %91 indirim

TL;DR: AI Résumé Builder’a ömür boyu abonelik 30 £ karşılığında satışta ve liste fiyatından %91 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Yeni yıl, birçok kişi için düşünme, kutlama ve gelecek yıl için hedefler belirleme zamanıdır. Siz veya hediye listenizdeki biri yakın zamanda kariyer değişikliği yapmak istiyorsanız, başarıyı artırmaya yardımcı olacak bir araç edinmek oyunun kurallarını değiştirebilir. Noel krizi öncesinde yalnızca 30 £ karşılığında bu AI Résumé Builder’a ömür boyu abonelik alabilirsiniz.

Bu yararlı araç, uygulamalarınızda size yardımcı olmak için hem yapay zeka özgeçmiş yazıcısı hem de ATS dostu özgeçmiş oluşturucu görevi görür. Öne çıkan bir özgeçmiş oluşturmanıza yardımcı olmak için kolay geçiş kontrollerini ve sürükle ve bırak sistemini kullanan kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Ve bildirildiğine göre, bunu aksi takdirde alacağınız zamanın yarısı kadar sürede oluşturmanıza izin veriyor.

Özgeçmişinize eklenen diğer kişiselleştirilmiş geliştirmeler arasında renk ekleme, özel boşluklar, özelleştirilebilir bölümler, sosyal tanıtıcılar ve profil resmi yer alır. Bu oluşturucu aynı zamanda Grammarly entegrasyonu ve daha fazlasıyla gözlerinizi yormanızı ve düzenlemenizi kolaylaştıracak bir karanlık mod da sunar. Yapay zeka destekli olduğu için verileri otomatik olarak tamamlayıp doldurabilir ve böylece sizin için daha az iş yapar.

Bu Temel plan, ayda 50 CV indirme limitiyle ayda en fazla 10 CV oluşturma olanağını içerir. Ayrıca CV iyileştirme ipuçlarına ve AI özgeçmiş yazıcısına sınırsız erişime sahip olursunuz.

Mashable Fırsatları

Göze çarpan özgeçmişler oluşturmanıza, işverenlerin dikkatini çekmenize ve mesleki hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek bu araçla 2024’ü mesleki gelişim yılı haline getirin.

Bu AI Özgeçmiş Oluşturucuya yalnızca 30 £ karşılığında ömür boyu abonelik alın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow