Bu yerleştirme istasyonu, M1 Mac’in en büyük zayıflığını çözüyor

Aksesuar markası Ugreen, 4K 60Hz’de üç adede kadar harici ekranı genişletebilen veya yansıtabilen 12’si 1 arada MacBook yerleştirme istasyonunu piyasaya sürdü. M1 MacBook Air ve MacBook Pro harika dizüstü bilgisayarlardır ancak iki kusurla birlikte gelirler. Biri sınırlı G/Ç’dir (her iki modelde de yalnızca iki bağlantı noktası alırsınız) ve diğeri ise yalnızca bir harici monitör sürmeye […]

Bu yerleştirme istasyonu, M1 Mac’in en büyük zayıflığını çözüyor

Aksesuar markası Ugreen, 4K 60Hz’de üç adede kadar harici ekranı genişletebilen veya yansıtabilen 12’si 1 arada MacBook yerleştirme istasyonunu piyasaya sürdü.

M1 MacBook Air ve MacBook Pro harika dizüstü bilgisayarlardır ancak iki kusurla birlikte gelirler. Biri sınırlı G/Ç’dir (her iki modelde de yalnızca iki bağlantı noktası alırsınız) ve diğeri ise yalnızca bir harici monitör sürmeye yönelik yerel yetenektir.

Bir MacBook'a bağlı Ugreen yerleştirme istasyonu ve ekranlar.

Ugreen yerleştirme istasyonunun kurtarmaya gelebileceği yer burasıdır. Ugreen bağlantı istasyonu, yalnızca harici sabit sürücüleri veya yazıcıları bağlamak veya cihazları şarj etmek için çok sayıda genişletme seçeneği sunmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcının aynı anda üç adet 4K 60Hz ekranı yansıtmasına veya genişletmesine olanak tanır. Windows kullanıcıları, arkadaki desteklenen HDMI bağlantı noktalarından biri aracılığıyla yerleştirme istasyonunun 8K 30Hz özelliğine erişebilir.

Ancak dikkat edilmesi gereken birkaç şey var. İlk olarak, bu kadar çok harici monitörle çalışmak, bağlantı noktalarının ve ekranların birlikte iyi bir şekilde oynatılmasını sağlamak için kullanıcıların önce Displaylink yazılımını yüklemelerini gerektirir. İkincisi, yuva M2 Apple ürünleriyle uyumlu değil.

Önden ve arkadan Ugreen yerleştirme istasyonu.

Bağlantı istasyonunun ön tarafında bir SD ve Micro SD yuvası (104 MB/s’de), 3,5 mm ses jakı, bir USB-A 3.1 (10 Gbps) ve USB-C 3.1 (10 Gbps) bulunur. Arkada iki adet 5 Gbps USB-A, bir DisplayPort (4K 60Hz), bir HDMI (4K 60Hz), bir HDMI (8K 30Hz), bir Ethernet (1000 Mbps), bir USB-C Güç Dağıtım bağlantı noktası 100W kapasitelidir. doğrudan şarj ve bir USB-C ana bilgisayar bağlantı noktası.

Teknory