Apple, Final Cut Pro ve Logic Pro’yu iPad’e Getiriyor

DaVinci Resolve’de olduğu gibi, Final Cut Pro ve Logic Pro’nun iPad sürümleri, Mac muadilleri kadar sağlam ve yoğun özelliklere sahip değildir. Bunun kötü bir şey olup olmadığı tamamen uygulamaları nasıl kullandığınıza bağlıdır. Yazılıma, YouTube videolarını düzenlemek gibi görece küçük projeler için ihtiyacınız varsa, dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızı tamamen iPad’e tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, diğer herkes, […]

Apple, Final Cut Pro ve Logic Pro’yu iPad’e Getiriyor

DaVinci Resolve’de olduğu gibi, Final Cut Pro ve Logic Pro’nun iPad sürümleri, Mac muadilleri kadar sağlam ve yoğun özelliklere sahip değildir. Bunun kötü bir şey olup olmadığı tamamen uygulamaları nasıl kullandığınıza bağlıdır. Yazılıma, YouTube videolarını düzenlemek gibi görece küçük projeler için ihtiyacınız varsa, dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızı tamamen iPad’e tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, diğer herkes, iPad sürümlerinin masanızdan uzakta olduğunuz zamanlar için harika bir seçenek olsa da, iş istasyonunuzun yerini tamamen alamayacaklarını görebilir.

Ne olursa olsun, iPad sürümü bazı benzersiz UI öğelerini karışıma dahil ediyor – örneğin, özelliği destekleyen bir iPad Pro modeliniz varsa, Apple Pencil’ı üzerine getirerek bir Final Cut Pro proje zaman çizelgesinde hızlıca gezinebilirsiniz. Aynı şekilde Apple, iş akışınızın bir parçası olarak klavye kısayollarını kullanabileceğiniz için uygulamalara daha profesyonel bir his vermenize yardımcı olması gereken Magic Keyboard desteğini de içeriyor.

Mobil cihaz sahiplerinin beklediği gibi, bu uygulamalar bir abonelik planıyla mevcuttur, yani giriş için düşük bir mali engelleri vardır, ancak bunları kullanmak için her biri için ayda 4,99 ABD doları veya yılda 49,99 ABD doları ödemeniz gerekir. Son Kesim Pro Ve iPad için Logic Pro App Store’da bulunabilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow