Bugünün Wordle Yanıtı #523 – 24 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünün Wordle bulmacasının çözümü bayramdır. Bir ziyafet, genellikle bir tatil veya etkinliğin kutlanmasında bol miktarda yenen bir yemektir, ancak kelime aynı zamanda bir fiil olarak da kullanıldığı için, hepiniz bir ziyafete katıldıysanız arkadaşlarınızla ziyafet çektiğinizi veya gözlerinizi bir şeyle ziyafet çektiğinizi söyleyebilirsiniz. size büyük bir zevk veya memnuniyet getirdiyse. “Ziyafet” kelimesi, dini bir bayram, parti, […]

Bugünün Wordle Yanıtı #523 – 24 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünün Wordle bulmacasının çözümü bayramdır. Bir ziyafet, genellikle bir tatil veya etkinliğin kutlanmasında bol miktarda yenen bir yemektir, ancak kelime aynı zamanda bir fiil olarak da kullanıldığı için, hepiniz bir ziyafete katıldıysanız arkadaşlarınızla ziyafet çektiğinizi veya gözlerinizi bir şeyle ziyafet çektiğinizi söyleyebilirsiniz. size büyük bir zevk veya memnuniyet getirdiyse.

“Ziyafet” kelimesi, dini bir bayram, parti, tatil, pazar veya panayır anlamına gelen Eski Fransızca “feste”den (Modern Fransızca “fête”nin kaynağı olan) ödünç alan Orta İngilizce “feeste” kelimesinden gelmektedir. aynı zamanda şamata, jest veya neşe veya eğlence olarak da tercüme edilir (aracılığıyla etimoloji). Ayrıca tatil veya bayram anlamına gelen Latince “festa” kökünden gelir ve aynı anlama gelen İtalyanca “festa” ve İspanyolca “fiesta” kelimelerinin kaynağıdır.

Bugün uzmanların önerdiği Wordle başlangıç ​​sözcüğünü kullanmak için iyi bir gündü, çünkü yanıt sözcüğündeki beş harften üçünü içeriyor. WordleBot’un yaptığı buydu ve bulmacayı üç adımda çözdü. Her zamanki gibi, kural kitabına karşı oynadık ve bulmacayı beş denemede çözdük. Daha hızlı bitirmenizi umuyoruz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow