Bugünün Wordle Yanıtı #538 – 9 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünkü Wordle bilmecesinin (#538 – 9 Aralık 2022) çözümü örgüdür. Hızlı hareket etmek, çekmek veya çekmek (kılıç) anlamına gelen Eski İngilizce “bregdan” dan gelmektedir. Dördüncü tahmine kadar şifreyi kırmadık. Mevcut Wordle çözme stratejimize sadık kalarak, ons ve zayıf olmak üzere ilk iki tahminimizin alfabedeki beş sesli harfi de içerdiğinden emin olduk. WordleBot, kombinasyonun olası cevap […]

Bugünün Wordle Yanıtı #538 – 9 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünkü Wordle bilmecesinin (#538 – 9 Aralık 2022) çözümü örgüdür. Hızlı hareket etmek, çekmek veya çekmek (kılıç) anlamına gelen Eski İngilizce “bregdan” dan gelmektedir.

Dördüncü tahmine kadar şifreyi kırmadık. Mevcut Wordle çözme stratejimize sadık kalarak, ons ve zayıf olmak üzere ilk iki tahminimizin alfabedeki beş sesli harfi de içerdiğinden emin olduk. WordleBot, kombinasyonun olası cevap kelimelerini 383’ten sadece ikiye indirdiğini bildirdi. Doğru bir üçüncü tahminde bulunmayı umduk, ancak özellik kelimesini seçtik ve mesele bu değildi.

Ancak dördüncü denemede cevap açıktı. WordleBot da bulmacayı aynı sayıda denemede çözdü, ancak umarız siz daha iyisini yaparsınız. Bulmacayı çözmek ve serinizi kurtarmak için bu makaleyi zamanında bulamazsanız, bu Wordle benzeri oyunlarda şansınızı (ve şansınızı) deneyin.

Teknory