Bugünün Wordle Yanıtı #617 – 26 Şubat 2023 Çözüm ve İpuçları

Hâlâ emin değilseniz, bugünün Wordle bilmecesinin (#617 — 26 Şubat 2023) çözümü şuruptur. Şurup, genellikle tatlandırılmış ve çeşni olarak veya tıkanıklık giderici olarak kullanılan tatlı, kalın bir şeker ve su çözeltisidir. Her zamanki gibi, cevabı çözdükten sonra ilk içgüdümüz onun etimolojisini öğrenmek oldu ve Merriam Webster aradığımız bilgiyi sağladı. Sözcük, Orta İngilizce “sirup”tan, kendisi de […]

Bugünün Wordle Yanıtı #617 – 26 Şubat 2023 Çözüm ve İpuçları

Hâlâ emin değilseniz, bugünün Wordle bilmecesinin (#617 — 26 Şubat 2023) çözümü şuruptur. Şurup, genellikle tatlandırılmış ve çeşni olarak veya tıkanıklık giderici olarak kullanılan tatlı, kalın bir şeker ve su çözeltisidir. Her zamanki gibi, cevabı çözdükten sonra ilk içgüdümüz onun etimolojisini öğrenmek oldu ve Merriam Webster aradığımız bilgiyi sağladı. Sözcük, Orta İngilizce “sirup”tan, kendisi de Anglo-Fransızca “sirop”tan ve Ortaçağ Latincesi “syrupus”tan gelir ki bu da içecek anlamına gelen Arapça “sharāb”a kadar uzanır.

Bugün WordleBot’un en sevdiği başlangıç ​​kelimesi olan slate ile tahmin etmeye başlayarak kodu dört denemede kırdık. Bir kiremit yeşile döndü ve olası cevapları 69’a indirdi. Shirk sayıyı beşe indirdi ve bayılarak üçe indirdi. Cevap bundan sonra belli oldu. Umarız bizim bitirdiğimizden daha hızlı bitirirsiniz ve yeni bir yapboz için koca bir gün beklemek istemiyorsanız işte Wordle gibi deneyebileceğiniz diğer oyunlar.

Teknory